Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vak vagyok és többet akar vagy ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak vagyok és többet akar vagy ?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiúbarátom, akivel ha találkozunk, van, hogy a szexre terelődik a szó beszélgetés közben, úgy, hogy én még szűz vagyok. És vannak néha kétértelmű mondatai, de mindig be friendzoneoljuk egymást.

2020. jún. 29. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem frendzónáljatok egymást ő érzi, hogy most is felhagy a témával.


Fel akar próbálni, csak komolytalan vagy , de több alkalommal rákérdez mert kanos.


Ha majd lesz csaja és nem te leszel az akkor majd, hogy is mondják? Offol. ( hanyagol).

2020. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy akar többet! Hogy képzeled? Mit is akarhat egy ivarérett fiú (aki a legyet is megdugná röptében) egy lánytól?
2020. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem? hogy többet akar csak fickós.
2020. júl. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne higgy az utolsónak. Azt vésd az eszedbe, hogy ne add könnyen magad. Hadd küzdjön egy kicsit, hadd ismerje meg a lelkedet, mielőtt szexeltek, mert utána már nem fogja törni magát. Aztán, ha megtörténik, voltaképpen akkor dúl majd el, hogy lesz-e beőletek valami, vagy sem. Ha az élet egyéb területén is társ tudsz lenni, akkor valószínűleg lehorgonyoz melletted, ha nem, akkor talán továbblép.
2020. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!