Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány és fiú között létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány és fiú között létezik barátság vagy a végén az egyik mindig többet akar?

Figyelt kérdés
2 hetero ember esetén
2020. máj. 14. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Általában az utóbbi.
2020. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Létezik barátság. Az összes haveroddal úgyse fekszel le.
2020. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül és nem minden esetben, de többnyire biz' benne van a pakliban :) nagyon sok mindentől függ.
2020. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azoknal lehetseges, akik vegyes kozossegben hozza vannak szokva az ellenkezo nem tarsasagahoz. Kulonben az a tapasztalatom, hogy a no baratkozna, de a pasi vagy mast is erez, vagy ha mast nem, akkor attol fel, hogy a no igen, es haritja.
2020. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy létezik.

Barátkoztam én már olyan lánnyal is, akit csúnyának találtam, szexuálisan egyáltalán nem vonzónak...

Miért akartam volna vele szexelni?


Sőt olyan lánnyal is barátkoztam már aki eszméletlen szexi volt, és kifejezetten "szerettem", nagyon jó vernek találtam, mégsem voltam belé szerelmes és szexelni sem akartam vele...


A barátnőmmel meg valamiért rögtön csókolózni, még szeretkezni akartam.


Nagyon nagyon sok féle szeretet van.

2020. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van pár fiú haverom,de ennek ellenére véleményem szerint nem jellemző tisztán csak barátság. Mindig van egy kicsit több mint barátság az egyik oldalról. Nyilván nem biztos, hogy olyan erős a vonzalom, hogy a felszínre is kerül, de jelen van.
2020. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy lány barátom de csak barát semmi több. Tetszett mint nő de nem akrtam vele lefeküdni. Ő is vonzódott hozzám de ő se akart tőlem semmit. Viszont ha volt valami kapcsolati problémája velem beszélte meg elöbb mint a barátnőivel. Ő szerinte én jobban látom a dolgot, mivel férfi vagyok. De az technikus képzés óta nem láttam pedig itt lakik a szomszédos utcában.

Annak már jó pár éve

32/F.

2020. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem létezik
2020. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem igen, nekem is van gyermekkori fiú barátom, soha nem volt köztünk semmi olyan, mindketten kapcsolatban vagyunk jelenleg is

24 L

2020. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ritka,de létezhet,én sem vitatom a valóság alapját.
2020. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!