Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igényes szextörténeteket hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes szextörténeteket hol találok?

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán ilyenek? Amiket elsőre kidobott a kereső, az mind olcsó, idétlen sztori volt, kamaszfiúk képzelgése legfeljebb, hogy milyen lehet a szex. Valami élethűbbet szeretnék találni, egyszerű, de jól megírt történeteket.

Hálás vagyok, ha megosztotok velem lelőhelyeket.

Köszönöm!!!



2021. okt. 5. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Wattpadon vannak ilyenek. Nem tudok írókat, keresgélj.
2021. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A lelőhely elég, köszönöm szépen:)
2021. okt. 5. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Angol is jó?
2021. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. okt. 5. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam írni saját történeteket, ha érdekel
2021. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bármi érdekel, ami nem olyan idétlen, mint amik leggyakrabban fellelhetőek.
2021. okt. 5. 18:41
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
AO3 a kedvenc oldalam, javarészt angol sztorikkal. Főleg már létező történetekhez írnak fan-sztorit, de vannak egyedi munkák is.
2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

A teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]


Nem vagyok ezek rajongója csak arra voltam kíváncsi, hogy a google is leállt-e mint tegnap az fb.....


További találtok száma: 179000 (Igen egyszázhetvenkilencezer)

2021. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezek azok, amikre céloztam, hogy - hát, meglehetősen gyengék. Anyámmal, húgommal, szomszédban a kutyával... hülyeségek, kétperces olvasási idővel. Látszik, hogy egyszerű férfifejből pattantak ki (nem általánosításnak szánom), és legfeljebb olyat tud felizgatni, mint maga az írója. Nőt azt biztosan nem. Azt egy kétperces olvasási idő és egy "nyár volt, tóparton iszogattunk és keményen bevertem neki" kezdetű sztori szerintem nem fog. De ez csak az én véleményem.
2021. okt. 5. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

tortenetek.hu

Vannak hasonlóan igénytelen írások, mint amit említettél, de a zöme sokkal minőségibb, kerete, sztorija is van, illetve általában nem hemzsegnek helyesírási hibák tömkelegétől :D

2021. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!