Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy néha tök jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy néha tök jól "levegőnek" tudom nézni a férfi nagyon van szexuálisan, máskor meg ha 50 méterről meglátom belebizsergek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemről ismerem látásból. Sosem beszéltünk még, néha köszönünk egymásnak ha úgy jön ki a lépés. Nagyon nagyon vonzódom hozzá, nincs olyan, hogy ha meglátom, ne gondoljak arra, hogy de jó lenne ha jól megb... ha lefeküdne velem. Általában. Ritkán viszont tökre hidegen hagy és inkább idegesít ez az érzés is.


Azért csak vágy marad mert nagyon nem lenne jó ha mi összejönnénk, nem illünk össze sem, na meg neki van egy gyereke, gondolom felsége is,és roma, én meg rasszista vagyok (ha szégyen ha nem)

De ezt a vonzalmat ami a hatalmába kerít ha meglátom 1 év alatt nem tudtam elhessegetni és túllépni rajta,pedig nem is látom mindennap.


2021. okt. 4. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

🤦‍♂️

Az ilyen ostoba, labilis tyúkoktól mentsen a Jóisten minden férfit.

2021. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is családromboló vagy
2021. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Istenem ennyi kamu, szituacios kerdest ma estere... Latszik, hogy orak ota leallt a facebook.
2021. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Hormonokra tippelnék. Ha amúgy is gyakran látnám, semmiből nem tart egy nőiciklusappban jelölgetni, hogy mikor vagy rákattanva és mikor nem.

Hátha nálad is van erre valami mintázat.



Van ilyen, vonz valamiért, nevezzük kémiának - lényegtelen - amúgy sem akartok egymástól semmit. Fejben a pasik is hány nőt megdöngetnek, mert tetszik nekik ezen a szinten első pillanattól fogva, mégsem botránkozik meg rajtuk senki, és nem nevezik családeombolónak őket, ha eg, családos nőre indulnak be, de köszönőviszonynál több nincs köztük.

2021. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert!
2021. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Roma és a munkahelyen látod?


Ez már bűzlik. A romák nem szóltak dolgozni járni

2021. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!