Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vékony csaj, nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony csaj, nagy fenékkel mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mint a fehér holló!
2021. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Mint a gyk-s csaj aki nem tűnik el és még mer is találkozni. 🙄
2021. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
nekem 2 ilyen barátnőm is volt, de nem szoktam megnézni a csajokat, nem tudom mennyire gyakori
2021. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Izé lehet én vagyok a hülye, vagy kevésbé jó fantáziával megáldott, de ha nagy a hátsó akkor hogy lehet vékony? :o Arra gondolsz, hogy vékony lány de kerek fenékkel? Olyan létezik, ahogy vékony nő is nagy mellekkel.
2021. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Létezik.

A hentaiban.

Áruld mar el hogy lehet valaki nagyon vékony, vajlnig meretű seg..el?

A valagába megy minden zsír vagy izom?


Elég nagy anyagcsere-egészségi gondjai lennenek valakinek,ha ez így lenne.

2021. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony vagyok, de edzek fenékre. Nem, nem óriási lötyögős zsíros, inkább pont kisportolt és kerek.
2021. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Megnézhetem?
2021. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Pow vagy mi.
2021. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem egyik évfolyamtársam volt ilyen, egy full vékony sportos csaj volt (focizott) és akkora segge volt, de nem vicc, mindenki csak nézte, hogy wtf, mint ha nem is erre a csajra való lenne, komkrétan úgy nézett ki mint ha mű segge lenne, szélesebb is volt egy kicsit meg ilyen nagy kidomborodó, nekem baromira tetszett, viszont akárkit megkérdeztem más fiút, undorítónak találták mert túl nagy meg sarancsbőrös stb, én csak ezt az egy ilyen példát láttam életemben.
2021. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen munkatársam, de idővel lefogyott, a feneke és a csípóje, combja volt nagy, de egyébként vékony volt másutt. Kb. 10 év alatt lassan lefogyott, nem beszéltem erről vele semmikor sem, de érdekes jelenség volt ez, az biztos.
2021. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!