Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlag nőnek ez belefér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag nőnek ez belefér egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy sub-om, akit arra köteleznék, hogy nézze végig kikötözve az ágyhoz, szájpecekkel, hogy mellette megdugok egy másik nőt. Az aktus végén ráélveznék a subra.

Ez nektek lányok belefér? Tudnátok kefélni ilyen helyzetben, hogy mellettetek az ágyon ki van kötözve egy szubcsaj?

32 F


2021. okt. 4. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen?
2021. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én szexért sosem fizettem és nem is fogok.
2021. okt. 4. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lefordítom: szeretnél egy subot műdomocskám és ehhez keresel privicélpontot :D Bro' ha "sub" partnered van akkor már pontosan tudnád nála mi fér bele és mi nem, nem pedig egy anonim fórumon kérdezgetnél idegeneket.
2021. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuh nekem nem jönne be, mert sajnálnám szerencsétlent és én is zavarban lennék hogy néz valaki közben.

Viszont a sub szerepét el tudom képzelni, hogy élvezném (én is sub vagyok)

2021. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as okoska. Nem a szub részéről kérdeztem, hogy belefér-e, hanem arról az átlagnő szempontjából, akit felvinnék és megdugnám egy kikötözött sub nő előtt.
2021. okt. 4. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
#5 ugyanaz a véleményem, ha ekkora spíler vagy akkor sem idegeneket kérdezgetnél privicélpont-vadászatra hanem felszednél egy nőt akit ez izgat (nem egy anonim fórumon próbálkozva puncsolással)
2021. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nézd végig ahogy én dugok másik pasival ugyanîgy
2021. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, már egyszer beégtél, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, tanácsodra nem szorulok.
2021. okt. 4. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Én imádnám. De én szub vagyok :(
2021. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontos válasz a kérdésedre: egy ÁTLAG nőnek semmiképp. Sőt, szerintem baromi nehéz lehet olyat találni, aki bevállalja nem csak a szexkapcsolatot egy idegennel, hanem kapásból egy ilyen szitut. Ehhez kellőképpen dom-nak kell lennie, hogy élvezze a másik nő megaláztatását, de mégis sub-nak veled szemben, mert gondolom te továbbra is dominálnál. Ritka, mint a fehér-zorró. De sok sikert a kereséshez.
2021. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!