Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önző vagyok ha néha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok ha néha azt akarom, hogy csak a barátom elégítsen ki, akár órákon át? És én mondjuk ezt aznap nem viszonoznám?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy néha-néha csak az én gyönyöröm legyen a középpontban és hogy csak velem foglalkozzon a barátom. Akár több órán át, csak előjáték, nyalás-ujjazás, kis szünetekkel.

Gáz ez a részemről?

Persze máskor viszonoznám, csak nem aznap


2021. okt. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem önző, legalábbis számomra.
2021. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tökre elvárható egy férfitől.

Főleg, hogy a nők nehezebben mennek el, így maga a szex sokszor csak a férfinak jár kielégüléssel.

Meg amúgyis, ha szeretitek egymást, örömet szeretnétek szerezni a párotoknak.

2021. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Adni öröm a páromnak és soha nem számolnám hogy most ki hányszor mit kapott...ez nem erről szól.

Boldogan kényeztetném hosszan, de hogy aztán hoppon maradjak, az szerintem neki sem férne bele. Ha mégis, akkor nekem nem.

2021. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális és kár hogy kevés férfi talál ebben élvezetet (a hosszú elnyújtott érzéki kényeztetésben). Nrm krll mindig mindennek 50-50%nak lennie, a lényeg hogy ne egyoldalú legyen hosszútávon.

N

2021. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a párod örömmel teszi akkor nem gáz. Adni és kapni egyformán öröm :)
2021. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nemtudom mennyire számít önzőnek de én imádom csinálni, barátnőm is ilyen...


A barátodnak utána nem hiányzik hogy kielégítsd? Én nagyon fel szoktam izgulni olyankor ha kényeztetem a barátnőmet.. kicsit nehéz is utána "lenyugodni"...

2021. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Háááát? Az az orákon át tarto nyalás azt hiszem nálam nem menne, fizikailag nem birnám. (Tudom, a GYK egy csodahely ahol csak nagy strapabirásu F-k vannak, de nekem nem menne:-((
2021. okt. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem hiszem
2021. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem önzőség viszont a pasikat ismerve előbb akadsz össze tíz olyannal akik majd fél perc előjáték után beteszik aztán egy perc alatt elmennek.De azért sok sikert.
2021. okt. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az ilyet, de én szolga vagyok. Erénxövben is megteszem. Akár úgy is hogy napokig rajtam van, és minden nap.
2021. okt. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!