Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 30 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 éves férfitől miért elvárt a szexuális tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azért ebben a korban még nem biztos, hogy már túlzottan sokat szexelt a férfi, mint ahogy én sem. Szóval egy kis türelem azért lehetne a nőkben.
2021. okt. 3. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
#8: ha kijártad volna az általános iskolát, akkor értetted volna, hogy pont azt írtam egyéjszakással nem lehet érdemi tapasztalatot szerezni
2021. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell szégyenkezni! - ezen van a hangsúly! Ha stresszelsz, akkor mindet elrontasz!

Meg kell érteni, értetni, nem vagyunk egyformák, nincs két azonos ember, egyforma élttapasztalattal! Természetesen lehet mások tapasztalásán tanulni, így érdemes beszélgetni, olvasni, filmeket nézni vagy éppen itt kérdezni a GYIK-en. Viszont, aki csupán elméletben szerez ismereteket az nem éli az életet! A valós tapasztalatokhoz ki kell menni az otthonunkból, emberek közé kell keveredni és együtt kell megélni az életet!

Változtatni soha nem késő! 30 évesen is el lehet veszteni a szüzességet vagy éppen több tapasztalatra szert tenni. Ez nem ciki, hanem bátor cselekedet! Légy büszke, hogy mersz váltani és talpra állni!

Aki keres az talál! Előbb - utóbb jön egy olyan partner, aki mindezt megérti, értékeli és segít megváltoztatni az eddigi életed! Ne add fel, keresd meg őt!


Sok nő vágyik olyan férfira, akit, úgymond ő taníthat be. Nem feltétlenül kell idősebbnek lennie, hiszen az élettapasztalat nem életkorfüggő. Ez a szexualitásra is érvényes. Akár egy fiatal huszonéves is lehet gyakorlatias. Neked pedig ilyenre van szükséged, aki nem csupán elmélkedik, fantáziál, hanem megéli a pillanatot.


Profit én sem javaslom, de az egy éjszakás kalandot keresőket sem! Ahogy 8# írta, jó szex, főként esetedben, akkor lehetséges, ha tartós viszonyra törekszel. Gyakorlatot akkor szerezhetsz, ha kapcsolati téren is szerzel, nem csupán fizikai szinten. Amikor megtanulod megérteni a partnert, ágyban és asztalnál egyaránt! Kielégíted a testét, lelkét, libidóját, talán a szívét is.

Javaslom az őszinteséget! (azt a nők alapvetően nagyon díjazzák, de a barátok és az emberek általában is) Ne támadd le a másik felet, hogy te nem vagy tapasztalt szexben és kapcsolatokban! Az nem jó megoldás! Fokozatosság, az aktuális élethelyzetnek megfelelően mindig annyit mondj, amennyit kíván a pillanat.

(ha letámadod és hebegve, habogva az orra alá dörgölőd egész életed, léted, attól bárki besokalna egy ismerkedés elején)


tipp: Elvált nők, vagy hosszú kapcsolat után újra próbálkozó nők, akik csalódtak egy-egy hülye pasiban, talán nyitottak lennének egy olyan rendes férfira, akit kedvük szerint formálhatnak.

Jómagam férfiként voltam ilyen szituációban. Tapasztalt nőt vettem el, akiben nagyot csalódtam. Én voltam a megcsalt férj. :-(Válás után 2 év kellett, hogy újra randizzak. Hamar ráébredtem, olyan kell nekem, aki tapasztalatlan, akit én taníthatok. Harmincas elváltként több viszonyom volt, majd megismertem a megfelelőt. 17 éve vagyunk házasok és a szex mai napig tüzes, fantáziadús, perverz. ;-) Első nejemmel, aki pedig tapasztaltan jött a házasságba, fele ilyen jó és tartalmas nem volt a szex.

50F

2021. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

12-es!


Jókat írsz, de a gyakorlathoz nem kell párkapcsolat. Csak belemagyarázod.

2021. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy mit csinálsz! Ha a bedug, hármat lök és nézni kezdi a tvt típus akkor azért meg lehet érteni...
2021. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Türelmes az lesz, aki szeret, és párkapcsolatot akar veled. Alkalmi szexhez viszont mindenki tapasztalt partnert keres.
2021. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azert mert az emberek altalaban 18-20 eves koruktol aktiv szexualis eletet elnek. Ha pedig tartos parkapcsolatban is volt akkor valoszinuleg van tapasztalata.

Van mindig kivetel mert nem mindenki kezdi 18-20 evesen, van aki csak 24-25 evesen es lehet hogy nem is nagyon volt neki tartos parkapcsolata.


En 22 evesen voltam eloszor novel de az a kapcsoalt csak 1-2 honapig tartott, utana 3 evig nem volt senkim, de azota, 25 eves korom ota van parkapcsolatom, eleinte tavkapcsolat, tehat nem volt akkor sem sok szex, kesobb osszekoltoztunk es osszehazasodtunk. 31 vagyok de megsem mondanam magamat tapasztaltnak es csak 2 novel voltam eletemben.


De van nalam "rosszabb" is. Egyik rokonom osszejott egy ferfival aki kb 32-33 eves es o az elso baratnoje. Lehet volt korabban is novel de ha nem volt baratnoje akkor max szexkapcsolat vagy nehany alkalmi, esetleg prosti.


Egyszeruen mindenki mas. Volt olyan haverom aki 16-17 eves kora ota alig volt szingli, mindig volt neki valakije de olyan haverom is volt aki most 31-32 es kb 1 eve van baratnoje. 15 eve ismerem es ez az elso baratnoje.


Az hulyeseg hogy tantani kell. Csak meg kell mutatni hogy te hogyan szereted es belerazodtok.

2021. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16!


”Van mindig kivetel mert nem mindenki kezdi 18-20 evesen, van aki csak 24-25 evesen es lehet hogy nem is nagyon volt neki tartos parkapcsolata.”


A kivétel a gyakoribb.


”Az hulyeseg hogy tantani kell. Csak meg kell mutatni hogy te hogyan szereted es belerazodtok.”


Ezt jól látod. Ehhez kéne a kommunikáció, ami persze gyakran elmarad.

2021. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert korcsosul a tarsadalom es sokan az embert allatnak nezik.
2021. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!