Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nyaltak már ki benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nyaltak már ki benneteket úgy, hogy közben álljatok? Illetve pasik is válaszolhatnak. hogy nyaltak e már így…

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért így csináltátok, illetve jó volt e?


Előre is köszi!



2021. okt. 3. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Volt,de nem kényelmes. Kitörik a nyakad. F
2021. okt. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Volt, jó volt bár fekve kényelmesebb, meg ha állva nyalsz akkor az orrod biz' a hátsó bejáratnál van. Miért-miért, mert így jött az ihlet, a pózokat sem előre tervezi el az ember, de fő a változatosság :)
2021. okt. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Nekem nagyon jó volt.
2021. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
2. 69-nél pont ott van az orrod.
2021. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nekem a szex állva jobban fekszik, mint fekve :) asztalon meg még jobb. f 42
2021. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, zuhanyzás közben. Letérdeltem úgy nyaltam, de a barátnőmnek nem tetszett. Nekem se annyira. Többet nem csináltuk.
2021. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fekve tetszik, ha nyalnak, szeretek teljesen ellazulni.
2021. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Azért úgy csináltuk mert nem volt hova le feküdni.
2021. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!