Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire megszokott dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire megszokott dolog, hogy anya a fia előtt fehérneműben mutatkozik, és gáz-e ha ilyenkor megnézem magamnak?

Figyelt kérdés

Anyámmal ketten élünk panelban, és nyáron ha nagy meleg van, néha van olyan hogy csak fehérnemű van rajta (bugyi+melltartó vagy bugyi+póló) és úgy van itthon a lakásban. Mennyire megszokott dolog ez, és másoknál is előfordul?

Amúgy 46 éves létére nagyon jó teste van, szivesen elnézegetem ilyenkor a fenekét ha pl. a konyhában főz/mosogat, ilyenkor mindig leülök a mögötte lévő asztalhoz és jól megnézem magamnak. Ilyenkor nem az anyámat látom benne csak egy szexi testet, természetesen eszembe se jutna hogy lefeküdjek vele vagy ilyesmi.

Egyébként ezt kb 2 éve kezdte,hogy sima fehérneműban van, régebben nagy melegben fürdőruhában volt.

Mennyire gáz ez hogy így meglesem, elvégre ő öltözik így, és másnál is előfordul hogy így mutatkozik az anyja?

25/f



2021. okt. 2. 17:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Abban még nincs semmi különös, hogy anyukád nyáron kevesebb ruhában van, meg lengébben öltözik otthon. Még abban sincs kivetnivaló, ha időnként megakad rajta a tekinteted, és megállapítod, hogy 50 felé is milyen jól tartja magát. Az viszont már más, ha rendszeresen stírölöd, ez nem okés szerintem se.


Egyébként, ha már ezt megosztottad velünk, engem is érdekelne, hogy anyukád milyen bugyiban van ilyenkor? Tangát szokott felvenni?

2021. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, azt kihagytam, hogy nálunk még régebben volt rá példa, hogy anyám nyaranta sima kétrészes bikinit vett fel otthon időnként, de egy jó ideje már nem. F
2021. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
elvonatkoztatsz..semmi gaz nincs benne...
2021. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#11 Igen, van amikor tanga van rajta, de nem mindig. Amúgy azt nem is írtam a kérdésben, hogy elég kihívó fehérneműkről beszélünk, ilyen csipkés szexi darabok, szóval ilyesmikben van ilyenkor, bár gondolom amúgy is ilyeneket hord. Egyszer olyan is volt hogy olyasmi bugyi volt rajta ami kissé átlátszó, olyasmi mint ez:

[link]

Bár ebben nem egész nap volt, csak amíg átöltözött, de párszor akkor is végig ment a lakásban ebben, ha közelről láttam volna akkor szinte lehetett volna látni a punciját benne

2021. okt. 16. 09:56
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom nekem 3 lányom van, kettő felnőtt egy kiskamasz, volt már hogy egyik-másik meztelenül vonult át előttem, bugyiban-melltartóban meg rengetegszer - soha nem néztem meg őket “úgy”, teljesen semlegesek a számomra.
2021. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged ez most zavar, vagy izgat?
2021. okt. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Azta rohadt kedvező.
2021. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Szűz vagy mi? Elég gáz hogy anyád az egyetlen nő akire fel tudsz izgulni..
2021. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
25 évesen ráizgulsz egy 46 éves szexi nőre?! Na bumm! Engem is tuti beindítana.
2021. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kisördög1 ***** válasza:
67%
Van valami fejlemény azóta?
2021. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!