Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már olyan a szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan a szexben, amikor valamiről nem gondoltátok, hogy izgalmas és jó lehet, de végül kiderült, hogy nagyon is az? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés

Velem akkor volt ilyen, amikor a barátnőm lekötött az ágyra, bekötötte a szememet és úgy lovagolt meg és elégített ki orálisan, hogy kvázi maszturbátornak használta a testem.


Egyrészt, nem szeretem, ha korlátoznak a mozgásban. Emiatt nem is gondoltam, hogy nekem ez jó élmény lehet. Másrészt pedig, inkább a találékony, aktív szerepet szeretem jobban, ezért bár belementem, de az eseményig az volt bennem, hogy ha mozdulatlanul fekszem, az biztosan unalmas lesz majd. Aztán kiderült, hogy tévedtem. Felfedeztem csomó dolgot miközben a barátnőm ügyködött rajtam. Pl. rájöttem, hogy mennyi izgalmat adhat az is, hogy csak érzem a bőrét az enyémhez érni, meg az is, ahogy hallom nyögdécselni és cuppogni úgy, hogy egyáltalán nem látom őt és csak az emlékeimből táplálkozva képzelem magam elé az idomait.

A másik nagy felfedezés pedig az illat volat! Amit amúgy normál szexnél annyira nem is figyel az ember (gondolom azért, mert a vizuális inger annyival erősebb), holott az illatok nagyon fontosak a szexnél, de erre csak akkor jöttem rá végérvényesen, amikor "kikapcsolta" a szemeimet. Ekkor ugrott be, hogy: Ú basszus! Mennyire imádom az illatát, és hogy milyen jó illata van!


Számomra ez egy olyan élmény volt, amiről nem gondoltam volna, hogy élvezem, de aztán mégis jó, ráadásul tanulságos is volt. :)



Nektek volt ilyesmi éleményetek?

Bármi jöhet, nem szükséges ennyire kifejteni, de azért örülnék neki, ha jó kis válaszok érkeznének!



2021. okt. 1. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Volt pár.

Most ami eszembe jut, hogy bizonyos okok miatt a párom lekevert két nagy pofont, beindított.

2021. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
popsinyalás meg pisi
2021. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Popsi nyalás és anális szex. Barátnőm kérésére kipróbáltuk és nagyon bejött.
2021. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Párcserés szex.
2021. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fülem nyalogatása a partnerem részéről. Valami elképesztően jó
2021. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahogy egyszer jött az ötlet, hogy próbáljunk ki egy olyan pózt, hogy álló misszionárius.

Nem tudom, honnan jött az ötlet, de az egyik kedvenc pózom lett mára (akár úgy, hogy a lány egy lábon áll csak, másikat felrakja valahová vagy tényleg előttem áll és úgy szexelünk).

2021. okt. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!