Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex utan verzes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex utan verzes?

Figyelt kérdés
Nem az elso alkalmam volt (3.) nagyon durva volt a srac, pedig az elojatek megvolt es szerintem kelloen nedves voltam..

2021. szept. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Túl durva volt, vagy kidőrzsölte.
2021. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szetrepedtel
2021. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Csak kidörzsölte,nem nagy gáz.

Az viszont gáz ha ennyire nem figyelt rád(persze ha te is durván akartad akkor oké,de legközelebb szólj neki hogy ennyire azért talán nem kéne)

2021. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájseb is okozhat vérzést. Menj nőgyógyászhoz, ha mindent rendben talál akkor hanyagolni kell a túlzott durvaságot, hosszútávon nem tesz jót ha állandóan vérezgetsz szex után.
2021. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. Az esetek többségében nem elégséges a lubrikáció és ledörzsöli a hüvely hámfelületét (csíp is piszkosul), de belső seb is okozhatja. Talán nem annyira durván kellene... ha permanensen jelentkezik akkor nőgyógyász UHG-re.
2021. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert az az ogre azt hiszi, hogy a durva szextől lesz jó a szex. Pedig nem. Én azt mondom, megérdemled, ha egy ilyen amatőrrel dugsz.
2021. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!