Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nálatok orálnál fogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok orálnál fogat lehet használni a ti puncitokhoz? Vagy annyira tabu, mint fogazni szopásnál?

Figyelt kérdés

Elsősorban úgy értem először ujjal és nyalásokkal felizgatni majd az ajkakkal szivogatni a felizgult vérbő csiklót, résnyire nyitni a szájat és finoman a fogak közé venni -nem ráharapni- és nyelvvel úgy izgatni tovább hogy jobban mélyebben hozzáférjen a férfi és intenzívebb legyen az érzés.


Másodszor meg akinek erősebb ingerre van szüksége az orgazmushoz minthogy szimplán csak nyelvvel nyaljon a fiú mert kevés lenne az neki, annak ez már túl sok?

Volt egy lány ismerősöm neki foggal kellett fel-le menjek a klit-jén persze itt sem harapás volt hanem szimplán erősebb inger kellett hogy élvezésig szájmunkázzam.



2021. szept. 30. 16:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki elkezdené a fogával rágcsálni a csiklómat ott vége is lenne a szexnek egy életre
2021. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Kedves nyolcas, miért lennék feminista? Azért, mert nem engedem, hogy orálnál használja valaki a fogait, mert nem esne jól? Vagy mi bajod van? :D
2021. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Rágjam meg a nunusod 😆 szerintem nagyon fájna mert sok ott az idegvégzödés
2021. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég érzékeny a csiklóm, szóval nem szabad fogazni. Puha mozdulatok, ajkakkal, nyelvel, sok nyállal. De aztán ki tudja, én el tudom képzelni, hogy létezik, akinek jó lenne.
2021. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom kb 2x leírtam hogy nem rágásról harapásról van szó... persze olvasás?

Sztem ez egyedi és ezért kérdeztem miért lenne valaki feminista ez nem függ össze hogy hogyan kellemes neki.

2021. szept. 30. 17:18
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol a nyalast nem igazan szeretem, de tuti nem vagynek olyanra, mint amit irtal

:)

2021. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem esne jól.
2021. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Áááááá ezt még olvasni is borzalmas! A csikló kb. 10x érzékenyebb mint neked a makkod pereme. Szóval meg se próbáld fogazni. Ja és ne könyvből mechanikusan próbálj nyalni mint valami robot, hanem a partneredre ráhangolódva neki hogy a legjobb.
2021. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Én kipróbàlnàm.
2021. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Kedvet kaptam kipróbálni. Csak finom harapdálások. Azt hiszem legközelebb elővezetem férjemnek. :D
2021. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!