Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy más is megtett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy más is megtett szánalomból dolgokat aztán megbánta?

Figyelt kérdés
Szánalomból kivertem egy srácnak mert már addig nyaggatott meg udvarolt hogy inkább gondoltam gyors lerendezem csak hagyjon békén. A terv be is vált de azóta sok hasonló kérést kapok a többi sráctól. Én már azt is megbántam hogy szóba álltam vele, most meg mindenki azt hiszi valami olcsó prosti vagyok. Más lánnyal is volt már hasonló? Ha igen akkor mi a kiút ebből?
2021. szept. 30. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is kivernéd? :-)
2021. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt csak egy ember lenne akinek megtenném hogy cserébe ne írjon rám többet :D


Amúgy meg mondom hogy megbántam azt hittem jó ötlet lesz

2021. szept. 30. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Híreszteld el magadról, hogy beléptél egy szektába és tilos férfiakkal érintkezned. Jobb ötletem nincs. 🤷‍♂️
2021. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy ez történt veled.


Sosem tennék semmi ilyesmit egy férfinak sem, ha én nem vágyom rá. Még akkor sem, ha azzal fenyegetőzik, hogy ha nem verem ki neki, akkor megöli magát.

Talán a legfontosabb lecke szex terén, hogy neked is vágynod kell mindenre ami történik, mert ez rólad is szól.

Ha ez nincs meg, akkor rengeteg rossz élményed lesz.

Nem feltétlenül csak szánalomszex kuncsorgók miatt, hanem olyan férfiak miatt is, akikkel épp randizol. Rávehetnek egy rakás kellemetlen dologra, amikre egyáltalán nem vágysz, és amik rossz emlékek lesznek később, de te mégis belementél, mert a partnered előadta, hogy összedől a világ, ha nemet mondasz.


Ezekkel a férfiakkal pedig, akik most b..sztatnak, jobb teljesen megszakitani a kapcsolatot. Tiltsd őket, keress új ismerősöket.

2021. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen csak én szoptam :/ Iszonyúan megbántam…
2021. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

valamelyik csaj mondja már el ::D hogy könyörgött egy pasi,úgy hogy ezzel szopást/ kiverést ért el :D


mert szánalom szex azért is durva ha összejön még ha csak egy szopás is :D

2021. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől függ, hogy NEM szánalomból megtedd valakinek?
2023. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!