Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, volt már, hogy elvettétek valaki szüzességét szánalomból, mert annyira nem jött össze neki a dolog?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány éves volt az illető?

2018. jún. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2018. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én még soha nem vettem el senki szüzességét, de szerintem az már gáz, ha valaki szánalomból tesz ilyet...
2018. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annak, akinek elveszi nem biztos, hogy gáz xD
2018. jún. 7. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem így vették el 24 éves koromban. Sokat segítettem egy lánynak, támogattam érzelmileg nehéz időkben, amikor a népszerű barátai elfordultak Tőle.

19 éves volt a lány, eleve ciki volt hogy szexuális értelemben sokkal felnőttebb volt nálam.

Nem jöttem be neki, de kicsit belém szeretett, s adni akart Ő is nekem valamit, így lefeküdt velem.

Ha jól néznék ki, akkor szerintem összejöttünk volna és még ma is együtt lennénk.


Azóta se jött össze nekem a szex senkivel, 26/f.

2018. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ez bakancslistás nálam
2018. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

#4, ez borzasztóan szomorú, megszakad a szívem :(


Ezzel inkább ártott mint használt. Sajnos :/


Lehet jobban jártál volna egy prostival, akihez nem fűznek érzelmek, és már vidáman csajoznál.


Egy szánalom friendzone-nál nincs nagyobb becsületvesztés egy férfinak.

2018. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1%

#4


Kár, most így egy szűz nyávogóval kevesebb van itt! Elismerésem hogy ilyen csellel elérted hogy lefeküdjön veled.

2018. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen volt, 23 volt a srác és látszott rajta h nagyon rosszul érzi magát amiért ezekbe a témákba nem tud beleszólni a társaságban … a legjobb barátomként tekintek rá mai napig. aztán lefeküdtem vele többször, megtanítottam pár dologra. Azóta vígan csajozik mert nagyobb lett az önbizalma :) a barátságunk pedig mostis töretlen :)

21/L

2018. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Csak kíváncsiságból, mi az ami taszított benne, hogy nem jöttetek össze fiúlány barátként?
2018. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!