Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ilyen vagy csak szivat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen vagy csak szivat a csaj?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzódunk egymáshoz, egyszer megöleltük egymást de kb alig bírtuk elengedni egymást.

Ahogy jobban megismertek szerintem kicsit megijed mert én nem járok bulizni, és komoly kapcsolatot keresek. Ő még meg élni akar azt mondta de pár év múlva szeretne velem találkozni. Azóta nem tudok róla semmit. Van olyan hogy évek után legyen ebből valami?

Ha találok jobbat akkor nem fogok rá gondolni persze. De én örülnék ha találkoznék egyszer még vele.


2021. szept. 30. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Komolytalan, hagyd inkább.
2021. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el es lepj tovabb. Ez szerintem is komolytalan, ne varj masra, aki onszantabol csak ugy kilepett az eletedbol.
2021. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lúzer vagy, ha vársz rá. Tipikus lekoptató duma jött a szájából.
2021. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a lányok ilyenkor összevissza mondanak mindenfélét, hogy ne érezzék rosszul magukat amiatt, hogy visszautasítottak. Nem hiszem, hogy érdemes várni rá, nem fog előkerülni.
2021. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben nem találkozol vele. Vagy ha igen akkor pár év múlva, kiélve, kiégve, más zabigyerekével a tiéd lehet, mert te leszel az a balek aki befogadja majd miután mindenki ráunt...
2021. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Haha, kihagytál egy jó dugást, így rázott le.
2021. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha akar valamit szerintem az emberekbe beépitett dolog, hogy mit helyeznek elsősorban. Nekem 2 éve van barátnőm, egy szórakozóhelyen találkoztunk, azóta egyikőnk sem volt ilyen helyen. Én aktív tag voltam minden bulin, de láttam hogy szeret szóval ahogy én nem jártam bulizni, ő is abbahagyta a járkálást.

Ne várj rá, átvert.

2021. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Más életszakaszban vagytok. Ne várj rá, felesleges. Ennyi idő alatt, bőven találhatsz egy olyan lányt akivel egyeznek az elképzeléseitek.
2021. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!