Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezi hogy szivat? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezi hogy szivat? Mit csináljak hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 és 1 hónappal ezelőttig szűz volt. Kicsit többet ivott (véletlen...😉) mint amennyit kellett volna és megfektettem, hogy túl legyen rajta. De elkezdett nyavajogni hogy fáj neki, meg nem izgult fel eléggé, meg nem élvezi. Mondtam neki hogy biztos nagy és meg kell szoknia, aztán folytattam. Megvártaa hogy elmenjek aztán azonnal kiviharzott a fürdőszobába. Majd kitalálta hogy pettingeljünk csak és találjuk meg hogy mit élvez ezért kb minden nap 10-20 percet kényeztetnek kell, direkt éheztet ki? Mit csináljak hogy jobb legyen neki? Hogy végre lehessen behatolás is? Segítsetek! 19F

2020. jan. 20. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu akkor jo nagy paraszt vagy. Orulj hogy ezek utan meg egyaltalan veled maradt. Osszetehetned a ket kezed hogy nem dobott ki azonnal es meg szeretne veled jobba tenni a szexet, veled felfedezni a sajat testet. Te semmit nem ertesz a nokhoz az mar latszik... hosszu lenne elmagyarazni hogy mi van a csajban, miert csinalja, mit kene csinalnod.. igazabol ha te alapjaraton egy onzo bunko vagy akkor mi irhatunk barmit, nem fogod onzetlenul turelmesen tanitgatni mert nem vagy ilyen, nehezedre esik. Csak tudnam akkor minek jottel ossze egy szuz lannyal..
2020. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De egy gyökér vagy
2020. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól elcseszted, öccse. Szerencsétlen csaj most fél a behatolástól. Ezt érted el az érzéketlenségeddel. Mit tegyél? Olvassál könyveket az érzéki szexualitásról. Onnan majd kikupálódsz talán.
2020. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a bizonyíték arra h miért nem tudok szexelni a saját korosztályommal, mert a legtöbbje egy érzéketlen paraszt.

Nem elég h leitatod, akk még mikor mondja h fáj neki nem hagyod abba? és nehezedre esik h kiakarja tapasztalni, h mi a jó neki?

Te is ugyan olyan tapasztalatlan vagy mint ő.

L

2020. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én vagy 10 percig nyaltam, meg le is vetkőztettem és meg is ujjaztam hogy táguljon...
2020. jan. 20. 22:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban sajnálom a lányt. Látszik a hozzászólásodból, hogy semmi érzékiség nincs benned. Önző vagy a szexben.
2020. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És nyilván mind ezért még bénán szopott. De érzéki vagyok gyújtottam gyertát, meg ment zene, nagyon hangulatos volt. És még a lámpát is le kellett kapcsolni mert szégyellős. Aztán minden véres lett ami undi...
2020. jan. 20. 23:04
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sírva röhögök rajtad, te önző fsz!
2020. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért? Miért vagyok önző?
2020. jan. 20. 23:18
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert számodra csak a saját érdekeid fontosak, az, hogy a partnered is élvezze a szexet, egyáltalán nem. Mondta is, hogy fáj neki, és nem élvezi... erre te tovább folytattad. Ezek után pedig úgy érzed, hogy ő szívat téged, és próbál kiéheztetni... egy ilyen élmény után egyáltalán örülj, hogy szóba áll még veled.

Egy egocentrikus, önző paraszt vagy.

2020. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!