Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális vonzalom általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom általában kölcsönös szokott lenni?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de van egy férfi, akihez vonzódom. Igazából többnyire úgy érzem, hogy ő is hozzám. Igazából leírhatatlan, de senki másnál ezt nem érzem, csak nála. Pedig vannak a környezetemben jobb pasik is nála.

Mindkettőnknek van kapcsolata, ellenben mégsem érzem annyira közömbösnek. Vagyis az ő közelében érzem azt a bizonyos szikrát, vagy hogy mondjam.

Mennyire szokott ez igaz lenni, hogy oda-vissza működik a vonzalom?


27/N



2021. szept. 30. 05:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, eszre szoktam venni a ferfiakon, ha teljesen hidegen hagyom. De rajta nem ezt erzem, mondjuk erezhetem ezt is rosszul.
2021. szept. 30. 07:16
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor csak teremts olyan helyzetet, hogy ezt ki tudd nála próbálni. Hozd olyan környezetbe, hogy egyértelmű legyen, hogy megnyalná-e a puncidat vagy sem. Tisztázd akkor, hogy nem kapcsolat, nem szerelem, hanem sima, egyszerű élvezet az ami téged érdekel. Csodát fogsz látni és érezni, mert azonnal rád fog mozdulni.
2021. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2021. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!