Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha meglátnátok az ablakból, hogy a szomszédlány játszik a vibrátorával?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomszéd volt hanem a szemközt lakó. Nyár, dög meleg, nyitott ablak, játszott magával és én megláttam. Tetszett! Dobtam egy papírgalacsin üzenetet az ablakban lévő virágládába. Magasföldszint volt. Beszélgettünk egy darabig, majd szex lett belőle! Aztán messzire költözött! Nagyon sajnáltam.
2021. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor már eleve lenne "előzmény" s tudnám azt hogy bejöhetek-e neki, van-e sansz vagy nincs. Ha ezek klappolnak akkor biz' becsengetnék valami mondvacsinált ürüggyel ha már ép' jó a pillanat :)
2021. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
11# Galacsint? És ha elesett volna rajta, mint a Magdi Anyus? Gondatlanságból elkövetett emberölés! Nemhogy papír repcsit hajtogattál volna, bedobni az ablakán s földet érés előtt tett volna vagy 3-4 kört a szobában, na akkor lettél volna menő. Amatőr...
2021. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furán hangzana de azt gondolnám jó nagy hülye lehet ha erre készült és nem gondoskodott róla hogy ne láthassa a fél szomszédság:D
2021. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elég gyakori, hogy lányok az ablakban állva vibrátoroznak.
2021. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is az ablaknál de a nappali mélyén a kanapán előfordult. Mint később kiderült a szembe tömb fél emelettel feljebb levő lakásából oda is belátni és elég a monitor fénye.
2021. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vibrátorozni de lenge ruházatban szoktam látni a szemben lakó nőt.
2021. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!