Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgató számotoktra a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgató számotoktra a saját nemi szervetek látványa?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 20:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor leborotválom a farkam meg utána látom a tükörben akkor izgat, jó a méretem is, belegondolok hogy a csaj milyen élvezettel szopja ilyenkor, nagyon tetszik neki, dicséri is.
2022. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szoktam is nézegetni. És szoktak ki is verni a képekre amit róla készítek.
2022. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

igen, ha nem vagyok lusta leborotvalni :D Izgat h szep egyenes, formas es a benne levo piercing latvanya es ha izgatom magam meg jobban tetszik mikor mereven luktet

34F

2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A testemmel amúgy egyáltalán nem vagyok kibékülve, de a farkammal teljesen.
2022. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Igen. Izgató az önkielégítés látvanya is.

Ffi

2022. febr. 15. 19:38
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nagyon tetszik! Nézem tükörben amikor dorong módjára áll a 23 cm-s!
2022. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam tükör előtt csinálni magamnak. De a képeket és videókat is megnézem sokszor amit egy pasim csinált. Ilyenkor nem rá fókuszálok hanem magamra, hogy milyen reakciók látszanak rajtam, hogy nézek ki élvezés közben. Fölizgat, visszahozza az élményt, kicsit újra átélem, hogy milyen volt.
2022. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!