Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Haverod anyjához hozzá nyúltál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverod anyjához hozzá nyúltál volna éjszaka?

Figyelt kérdés

Haverom anyjával aludtam két éjszakát. Régóta egyedülálló nő. De nem mertem kezdeményezni, párszor azon voltam hogy legalább át kellene ölelni, de ahogy kigondoltam már állt is a répa, így nem mertem közeledni, mert cikisen is kijöhet a helyzet, átölelem, megérzi hogy áll a farok, azt hiszi ráiuzgultam teljesen. Ha átölelem és simogatás közbe áll fel úgy már másabbnak gondolom, mint egyből álló pélóval nekibújni.

Ti mit tettetek volna? Jó nő, dupla idős, bevállalnám igazából.


2021. szept. 26. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis álom lehetett 🤣
2021. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért aludtál haverod anyjával?
2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha kérdezed a véleményünket megmondom undorító vagy🙂🙂
2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Azért ennyire nem lehetsz buta, vagy csak kamu ez.

Vele aludtál ??? és nem ölelted át?

Ezt hogy képzeljük el ?

EGy érett nőt meg biztos nem zavar ha áll a farkad, tudja mire való.

" AZt hiszi ráizgultál " , hát ilyenkor pont ez a cél hogy tudja miért van ez.

De itt hiába keresed a kifogásokat , senki se dugja meg helyetted.

2021. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is van egy haverom, rettenetesen megraknám az anyját, ő is olyan jeleket ad, hogy benne lenne, de nem merek kezdeményezni, ilyen helyzetben viszont nem hiszem, hogy vissza bírnám fogni magam, lesz ami lesz.
2021. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen haverom lenne, már szájba vertem volna. Hagyja békén az anyám.

Mellékesen elég kamu szagú az egész. Miért aludna bárki a haverja anyjával? Hagyjuk már.

2021. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is van egy 13 éves haverom én 32 vagyok az anyja is ennyi lehet. Nagyon megraknám, de nem merem.
2021. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Én kezdtem ki haverom anyjával és benne lett volna, ha nem vagyok olyan bamba.

Amúgy utána is dugtam jó pár idősebb nőt és mindig megkérdeztem, hogy el tudná e magát képzelni valakivel a fia haverjai közül.

Meglepő, de nem egy elmondta, hogy ha azt látja, hogy tényleg bejön a pasinak meg látja, hogy megbízható, akkor miért ne?

Persze itt ne a tini korosztályra gondolkunk, hanem olyan 24-25 körüliekre.

2021. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kamu a sztori, de nem annyira lehetetlen. Nekem egy volt osztálytárs, egyben régebbi jó barát anyja volt rendkivül fullos nő (most is az). Alig volt Ilyen 38-40 éves volt csak akkor. Nagyon bomba test, fiatalos feszes bőr, és arcban is szép volt. Minimum 10 évet letagadhatott volna, jobban nézett ki, mint a lánya. És apró adalék, hogy akkoriban vált el a férjétől, vagyis a haver apjától. És ebben az időszakban volt valami szülinap vagy buli, és nem tudom már miért, de ott volt ez a nő is. Olyan bulizást vágott, a fiatalok elbújhattak. Senki sem mert rámozdulni nyilván, kis 18-19 éves taknyosok voltunk akkor, de nem lettem volna meglepődve, ha történik valami.
2021. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!