Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom küldött egy videot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom küldött egy videot hogy "ruined orgasm" orgazmust szeretne de pontosan miért jó ez neki és hogyan csináljam hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Annyi hogy mikor érzed hogy elélvezne hirtelen abbahagyod. Olyankor lesz ruined orgasm.

Az hogy miért jó neki tőle kérdezd

2021. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdeztem de csak zavarba jött, eléggé szégyenlős ilyen téren.. persze ki tudnám belőle húzni de nem akartam h rossz kedve legyen. Azt mondja, hogy csak ki szeretné próbálni milyen.

Honnan lehet érezni hogy abba kell hagyni? Ha csak abbahagyom akkor nem élvez el és kész, nem?

2021. szept. 23. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nos ez olyan nálam például hogy ha már tényleg nagyon közel vagyok az elélvezéshez, akkor ha abbahagyják akkor is elélvezek, de csak kicsit, egy kis sperma jön max, ez a ruined orgasm. Ilyenkor még fel tud állni a farkam és kívánom hogy még egyszer "rendesen" elélvezzek
2021. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mantis religiosa ***** válasza:

Jól kell ismerni hozzá a partnered, az időzítés miatt

Nézz meg néhány videót a témában.

2021. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!