Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nálam töltötte a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nálam töltötte a hétvégét. Vajon ő tette? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 és fél hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Valahányszor nálam töltötte a hétvégét, észrevettem, hogy hiányzik a krémemből, sminkemből. Össze voltak kenődve,nagyobb mennyiség hiányzott belőlük (A fürdőszoba polcomon tartom mindet.) Smink maradványok voltak a tisztán mosott ecseteimen.


Lehetséges, hogy ő használta el őket, amíg lementem kutyát sétáltatni? De miért tenné? Soha nem mutatta jelét annak, hogy őt érdekelnék a lányos dolgok, piperék. Ugye ő nem…?


De ha mégis ő az. ( Ki se akarom mondani…) akkor miért van velem?



2021. szept. 22. 21:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Vannak itt bajok... a crossdresser nem biszex. De ha még az is lenne, nem hiszem h ilyen sokat elhazsnálna alapozóból (minek?)


Vegyél neki ajándékba krémet :D akkor nem hazsnálja majd a tiedet.


Egyébként semmi gond azzal ha egy férfi alapozót használ. Tőlünk nyugatabbra és keletebbre (Korea, Kína, Japán, Taiwan) szinte minden fiatal férfi használ. Aki nem, azt kinézik. Miért lenne ez a nők privilégiuma? Mintha azt mondanád h csak a nők moshatják meg a hajukat vagy ilyesmi. Bizonyos kultúrákban ez alap igényesség és sztem 10-15 éven belül nálunk is az lesz.

2021. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, hagyjuk Koreát. Ott rúzst, fülbevalót, meg szempillaspirált is használnak a fiúbandák tagjai.
2021. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 mantis religiosa ***** válasza:
30%
Az ilyet úgy hívják, hogy metrószexuális. Ma már ez a menő.
2021. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem teljesen értem miért baj ez, mármint mivel másabb egy fiú bőre mint egy lányé, miért lenne ciki ha használ alapozót. Igényesség jele. Valaki magyarázza már el mi ezzel a gond. Mármint az igazi gond. Mert persze jelzőket bárkire lehet aggatni aki kicsit eltér az átlagtól. A piros rúzs meg hülye példa, a piros szín, piros száj biológialag egy női jellemző, azt jelképezi hogy a nő nemileg érett. Egy férfi nyilván ne használjon piros rúzst. De az alapozó egy olyan dolog amit ha jól használnak nem is látszik, pont ez a lényege. Van olyan férfi aki genetikailag tökéletes arcbőrrel születik, akkor őt is meg kell vetni? És ha meg más férfi nem tökéletes arcbőrrel születik, ő miért ne tehetne ellene?

Az már csak hab a tortán hogy az összes férfi sztárt, színészt, énekest sminkelik...

2021. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23%

Mondd azt, hogy ez férfias:

[link]

2021. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!