Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom rendszeresen kéri, hogy ujjazzam meg akkor meleg vagy bi?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

szerintem ez nem feltétlenül bi.

meleg meg kizárt, mert akkor fel sem állna neki rád...


felfedezte hogy a prosztata orgazmus, illetve az ánusz ingerlésével egész más orgazmus érhető el, mint csak klasszik módon.


De azért szerintem ne vidd túlzásba.

Nemsok nő hajlandó erre, szerintem kösd valamiféle különlegességhez, vagy jutalomhoz....pl ha kedves volt, virágot hozott vagy bármi.


Ha túlságosan engedsz a végén már azt veszed észre, hogy szex helyett, minden másnap a s*ggében turkálsz

2021. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg minden aktusnál csinálom neki.
2021. szept. 21. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem meleg mert veled csinálja. Amúgy nekünk ugyanolyan jó érzés mint a nőknek, sőt nekünk ott a prosztata is.


Szerintem örülj neki hogy ennyire bízik benned, hogy elmondta ezt.

2021. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Vagy titkolja vagy rejtett biszex.

Volt ilyen pasim. Utàna vett egy vibrit "nekem". De màr az első használatakor kérte hogy dugjam meg vele. Oké had élvezze, bár nekem elég furcsa volt.

A következő egy felcsatolhatós volt, azzal kellett dugni.

Egyszer hamarabb mentem haza és a baràtja előtt tèrdelt szopta a farkàt.

2021. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehet bi, de nem biztos, ahogy olyan pasik is vannak akik azt szeretik ha a mellbimbójukat birizgálják, úgy olyan is aki meg a prosztata izgatásra vágyik. Ha valaki szereti a csípőset az akkor mexikói vagy magyar? Pont ilyen általánosítás.
2021. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"meleg meg kizárt, mert akkor fel sem állna neki rád..." Azért a mechanikus ingerlés általában akkor is hatásos! (Nem a nöre áll fel hanem az ingerlésre!)
2021. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan a tökömböl tudjam?

Mi vagy én ?A törzs varázslója?

Hogy csontokat dobok, és megfejtem innen,hogy a pasid hetero,bi,vagy meleg e?


Kérdezd meg tőle!

2023. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!