Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanítják be a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítják be a férfiak magukat, hogy ne élvezzenek el azonnal?

Figyelt kérdés

Hogyan csináljátok? (Mármint az önkontrollt)


Próbáltok másra gondolni közben? Valami kevésbé izgató dologra?



2021. szept. 21. 03:36
 1/9 A kérdező kommentje:
(Szex közben)
2021. szept. 21. 03:37
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos én is korai magömlésben szenvedek. Több éve, egy-két kapcsolatom is ráment és kezdenek gyűlni a problémák a jelenlegi kapcsolatomban is ez miatt.


Mélyrehatóan tanulmányoztam ezt. Voltam pszichológusnál is.


Az a helyzet, hogy vagy fizikai vagy lelki okai vannak. A fizikai ugye ha valami van a prosztatáddal, vagy valami baleset folytán lett korai magömlésed a lelki meg ugye ha valamilyen megrázkódtatás ért, vagy ha túl sokat maszturbáltál.


Az a baj, hogy az agyat nem lehet átverni, ha a sok önkielégítéstől van korai magömlésed akkor az a probléma, hogy az agy új idegpályákat hoz létre ahhoz az agyi részhez ami a magömlést, az elélvezést váltja ki. Ugyanúgy mint a kábítószer függőgnél, vagy az alkoholistáknal, új pályákat épít ki az agyban, ezért kell annyira a drog, az alkohol, vagy cigaretta.


Úgymond ez egy függőség. És ugye a nagy szabály, hogy függőséget nem lehet abbahagyni, csak szüneteltetni.


Ugye az lenne jó, hogy az agy szépen, komótosan vegigjárja azt az idegpályát ami az orgazmushoz vezet. De mivel újak épültek, ezért megkerüli a hosszú utat és inkább rövid úton megy, hogy hamarabb megkapja az orgazmust, vagy éppen a kábítószert, dohányt stb-t.


Ezeket az új idegpályákat... ku&$a nehéz semlegesíteni, nem is lehet igazából. Nagyon, nagyon hosszú idő, önuralom és kitartás kell hozzá, plusz megértés a másik fél részéről.


Én hiába próbáltam koncentrálni, tényleg túl vagyok sok ilyen dolgon, sajnos nem segítettek. Persze írtak fel gyógyszert, mit mondjak, maga volt a mennyország 1-2 órán át szexelni a szokásos 10 másodperces bevett szex helyett. De sajnos az agyat itt sem lehet átverni, egy idő után megszokja a szervezet és hatástalan a gyógyszer.


Már eljutottam oda is, hogy kétszer elvezek el, egyszer orálnál, várok, lenyugszok, koncentrálok, de amint beteszem a második lökés után vége is.


Vannak még különböző torna gyakorlatok is, amik hatnak is ha rendszeresen csinálod őket, plusz lélekben koncentrálsz, helyre teszed magad, illetve a pszichológus is nagyon jót tud tenni. Én gyenge lelkületű vagyok, de ha benned van egy kis szorgalom és akarat, akkor ezzel a három módszerrel talán eltudod érni, hogy bird legalább 5-10 vagy akár 40 percig is.

2021. szept. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból van egy beépített gát erre, ha az első 2-3 percben élvezni akarnék akkor van egy kellemetlen érzés amitől nem tudok elmenni. Tehát legalább 5 perc kell hozzá, csak az után tudok élvezni.
2021. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére soha nem volt ilyen gondom, addig bírom, ameddig szükséges.
2021. szept. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Önuralom kérdése és a gyakorlásé
2021. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pc izmok erősítése is segít és koncentráció
2021. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Úgy kell betanítani a férfiakat erre mint a kutyákat a szobatisztaságra. Bele kell dugni az orrát ha otthon csinálja túl hamar es nem séta közben a parkban.
2021. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Másra bem tudsz gondolni. Ez mindennel így van: ha másra próbálsz gondolni, rögtön arra gondolsz, hogy másra próbálsz gondolni, amiről rögtön arra gondolsz, amire nem akartál.
2021. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Én is sokáig ezzel küzdöttem, de rájöttem, hogyha túlhamar elmennék, akkor csak elég egy pillanatra Gyurcsány Ferencre gondolnom és máris nem sülök el. Ilyen egyszerű.
2021. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!