Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a legtöbb ember nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a legtöbb ember nem képes szex nélkül hosszas ideig lenni?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok 23 éves, és teljesen el vagyok nélküle. Szeretném elveszíteni, de nem hinném, hogy zavarna ha mondjuk időnként félévre kimaradna a szex utána. Ez azért van, mert nem próbáltam ki, vagy alacsonyabb a libidóm?

2021. szept. 21. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő
2021. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen gyakran maszturbálsz?
2021. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondold el, hogy egész életedben vízen és vajas kenyéren élsz.

Aztán eléd tesznek egy tányér marhapörköltet, meg egy jó kövér szelet dobostortát.

Remélem érthető az illusztráció.

2021. szept. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet a libidóddal lett valami, vagy van valami. Én is szűz voltam 23 évesen, de én konkrétan minden lyukba betettem a farkam, falba, különböző üvegekbe, kivágott szivacsokba, két ágy közé, két pohár közé, felmelegített hús közé, barack közé, kB minden közé. Alig vártam, hogy végre puncit kapjak.

Persze voltak napok, mondjuk egy évben talán egy, két hét, max egy hónap mikor a pinahiány annyira depresszióba kergetett, hogy nem volt kedvem semmihez, élni sem, olyankor abszolút nem kívántam a hokit, vagy, hogy valami punci imitáló tárgy közé odategyem a farkam, bár olyankor is azért 3-4 naponta elvertem brét.

Nem lehet, hogy most egy ilyen időszakban vagy, ez az apátiás mély időszak, pont jön az ősz is, tűnnek el a finom rövid nadrágok a lányokról, meg az átlátszó kis finom, vékony leggingsek.

Esős meg borult minden.


Nem ez lehet a baj?

2021. szept. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
4# erről az amerikai pite című film jutott az eszembe :D
2021. szept. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
#4 Nincs a kérdezővel semmi baj. Szerintem a kettő közül ha választani kellene, szerintem pont vele nincsen baj, ne haragudj.
2021. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Néha félévre kimarad a szex. De mindig jön új tavasz !
2021. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elvagy nélküle, ezzel nyugtatod magad. Nem tudom hogy mondasz véleményt olyasmiről, amit sose csináltál.
2021. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!