Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukám jobban bejön a pasikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám jobban bejön a pasiknak mint én?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szép, fiatalon még szebb volt. Ha elmegyek bulizni sokan (helyes fiúk is) szeretnének velem ismerkedni, de többnyire ha meglátják az anyukámat, elvesztik az érdeklődésüket, és nem engem keresnek hanem anyukámat.Nyilván anyukám nem elvált ezért távolságtartó velük. Meg persze nem az én korosztályom érdekli őt.


Nagyon rossz helyzet, mert nagyon szeretem őt, de így úgy érzem, hogy én sohasem leszek olyan érdekes mint ő. Nem fogok tudni így megtartani senkit sem.


20/l



2021. szept. 20. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mutasd be nekik anyukádat.


A kérdés után persze, én is kiváncsi lennék anyukádra. :))

2021. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Általában nem járok el anyukámmal bulizni, (maximum akkor szoktunk amikor együtt nyaralunk) Ez a rész félre lett értve. (Kicsit kapkodtam amikor megírtam a kérdést.)


Én magam mutattam be az udvarlóim anyukámnak. De olyan is volt, hogy véletlenül találkoztak.



Az egyiknek annyira megtetszett, hogy kiderült, hogy csak azért van velem, hogy őt láthassa.


Nyilván több ilyen alkalom után az ember elkeseredik.

De az is lehet, hogy nem a megfelelő emberekkel ismerkedtem meg. Erre is sokszor gondoltam.

2021. szept. 21. 01:37
 13/15 A kérdező kommentje:
Anyukámról nem szeretnék személyiségi jogok miatt képet posztolni, remélem megértitek.
2021. szept. 21. 01:37
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet anyuka titokban csinál dolgokat, ami miatt a srácok elveszítik az érdeklődésüket irántad
2021. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14# mire gondolsz pontosan?
2021. szept. 21. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!