Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukám jobban bejön a pasikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám jobban bejön a pasiknak mint én?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szép, fiatalon még szebb volt. Ha elmegyek bulizni sokan (helyes fiúk is) szeretnének velem ismerkedni, de többnyire ha meglátják az anyukámat, elvesztik az érdeklődésüket, és nem engem keresnek hanem anyukámat.Nyilván anyukám nem elvált ezért távolságtartó velük. Meg persze nem az én korosztályom érdekli őt.


Nagyon rossz helyzet, mert nagyon szeretem őt, de így úgy érzem, hogy én sohasem leszek olyan érdekes mint ő. Nem fogok tudni így megtartani senkit sem.


20/l



2021. szept. 20. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
te külsőre és belső milyennek tartod magadat?
2021. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy anyukám 49, de kinéz 30-nak
2021. szept. 20. 21:09
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Bocsánat, de mi a francért jársz anyukáddal bulizni? Tehát hogy így mi a fasz?

Amúgy meg, a legtöbb esetben a kamasz fiúkat mozgatja csak meg ez a dolog, hogy huhhh egy anyuka meg milf meg micsoda kaland lehet az.

2021. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne menj anyukáddal együtt :D
2021. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Amatőrök azok a srácok, én, férfiként, mind a kettőtökre rámennék, egyszerre.


Mellesleg ezt ugatom itt mindig: Fiatal srácoknak MILF való, a te korosztályodnak meg érett férfiak.

20 évesen, hogy akarsz versenyezni egy igazi NŐ-vel?

2021. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Az a jó, ha az elején kiderül hogy nem te érdekled őket, csak szép nőt akartak és ennyi.

Olyanra van szükséged aki szeret, nem kevesebbre.

2021. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van lány osztálytársam akinek elvált anyja van és hát elég jól nézki. Egyszerűen tegyél érte, hogy te is jobb legyél. Valamint csak akkor vigyél hozzá fiút ha már tényleg veled van. Egy srác aki szeret téged nem fog anyukádért ott hagyni. Főleg azért mert tudja, hogy szereted és jól elvagytok ketten. Emellé már nem fér be az anyuka akinél tudja, hogy kb 0% esélye van. Nem kockáztatná meg a kapcsolatotokat egy próbáért.
2021. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Így anyukám-úgy anyukám, 20 évesen az anyukáddal jársz bulizni, aki "nem elvált"...bla-bla-bla... Ez a kérdés vagy kamu, vagy hát egy kicsit fuuuuuurcsa...
2021. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Hol írta, hogy az anyjával megy bulizni? Mert én nem látom.
2021. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

8.-nak.


Miért lenne kamu, hogy az anyjával jár valaki buliba? Nem mindenki rühelli a szüleit.

2021. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!