Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki dohányzik annak nem csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki dohányzik annak nem csak a szája, de a farka is büdös?

Figyelt kérdés
meg nyilván a sperma is, ugye?

2021. szept. 20. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer szexeltem dohányos csajjal, a punciján is pont azt a kesernyés füst ízt lehetett érezni akárcsak a száján. Szerintem ez férfinál sincs máshogy.
2021. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem igaz. Nekem sokáig volt viszonyom dohányos pasival és egyáltalán nem volt olyan íze sem a farkának, sem a spermájának. Kávézott is sokat, először én is azt hittem, na biztos keserű lesz, de egyáltalán nem volt az.
2021. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
A dohányosoknál igénytelenebb emberek nem léteznek..Jah de a csövesek.
2021. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Némely esetben igen.


Az egyik dohányos pasi akivel voltam, egyszerűen képtelen voltam az orálra, hiába kérlelte. Ha elkezdett felizgulni, az előnedvének kellemetlen, erős szaga volt (az íze nem tudom milyen lehetett, mivel már a szaga is taszított). Mondjuk mellette sokat kávézott, egészségtelenül élt, sok húst és csokit evett (talán ezek is hozzájárultak).

A lehelete is kellemetlen volt, mindenén érződött, ruháján, haján.


Leszokni nem akart, pedig a megromlott egészsége indokolta volna.


Akkor azt mondtam, soha többé dohányossal (utána nem dohányzóval voltam).


Majd az élet úgy hozta, hogy összetalálkoztam egy pasassal akiről eleinte nem tudtam. De annyira megvolt kémia, összhang, szimpátia, hogy mire kiderült nem számított.


Rajta mégse éreztem annyira, se ruháján, se haján, lehelletén se (csak ha közvetlen utána csókolt meg, amúgy nem. Gondolom rágozott vagy cukorkázott).


Mikor szexre került a sor se volt semmilyen kellemetlen szaga, se testszag, se a nemiszervén, se a váladékán, az ízén se éreztem semmi rosszat (semleges volt, úgy fogalmaznék).


Nem tudom mitől függ, miért tapasztaltam ilyen különbségeket.


Talán függ attól (javítson ki aki szerint tévedek), mennyit, milyen minőségűt szív, életmód e mellett, genetika, stb....


(Vagy létezik igénytelen és igényes dohányos ahogy valaki fogalmazta).


Ennek ellenére nem támogatom cigit, és inkább nem dohányzóval kezdenék (az utóbbival kivételt tettem).


Az, hogy milyen lehet dohányos nővel nem tudom. 😄 Mivel nő vagyok és hetero, de ezek után kíváncsi lennék pasik véleményére milyen az orál egy dohányzó nővel.


Én nem dohányzom, sose próbáltam, szerencsére sosem volt rám panasz ilyen téren, kellemesnek találtak.

2022. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!