Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, de őszintén, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, de őszintén, miért szoptok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 14:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
16%

szemely szerint en orommel boldogan cumizok!! -senki velemenye kritikaja azztan vegkeppen nem erdekel ez ugyben! nekem jol esik a szajamba venni egy egy -(akar kettot egyszerre is)-kukit es lassan cumikazni!! soooot a vegen mohon nagy kortyokban nyelem!

szivbol koszontok MINDEN HASONLO LANYYT ASSZONYT!!

pussz,; erzsi

2021. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
87%

Nagy kortyokban nyeled mi? 🙄 Lovat szoktál szopni?

Én is lenyelem de érdekes még mindegyik pasimnál egy nyeléssel lement az összes ami ment a számba.

2021. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%
Mert szeretem csinálni. Nagyon felizgat. Akár spontán is. És persze szeretek örömet okozni. 18L
2021. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
72%

Azért azt még én hozzátenném gyorsan, hogy életemben két férfi farkát

vettem a számba, szóval attól hogy ez számomra izgató,

és szeretem csinálni, csak hosszútávú kapcsolatban tudtam mindig elképzelni.Az olyan ribik,akik egy estés után lepippantanak bárkit,

az én szememben a női nem szégyenei...Undorító.

2021. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
92%
34-es a szopás akkor is szopás, ha egy éjszakásról van szó, meg kapcsolatról. Aki szereti az megcsinálja, de ha undorító pasikat szedsz fel, csak dugásra, akkor akkor te ki vagy.........
2021. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
16%

35-ös miért szednék fel undorító pasikat, pont azt írtam hogy

leszopni is csak két pasit szoptam le, ebből te arra következtetsz hogy

undorító fíckókat szedek fel..Gratulálok.

2021. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

32

mert te hagyod megtelni aszopos szadat vele! en nem amint erzem a szamban azonnal kortyokban nyelem le!

mint mondtam a "kritika" ez ugyben baromira nem erdekel!lovat meg az szop akire en most erosen gondolok kisanyam!!

2021. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
16%

34

mond te egyedul vagy ennyire pruden hulye vagy esti iskolaban orakat is veszel erte??!!

mint profi k..va mondom batomsag amit irtal! a noi nem szegyene te magad vagy!! milyen jogon kritizalsz te masokar? nezz tukorbe es kopj nagyot

2021. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
70%

Én azért mert a párom alapnak veszi.

Én nem szeretem. És örülnék, ha ő sem szeretné :D

2022. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

#39 akkor te szexuális bántalmazás áldozata vagy, ahogy nagyon sok nő manapság.

Fel kéne lépni ez ellen, hogy ne számítson "alapnak". Hiszen nem az. Elég belegondolni, mit mire teremtett isten/biológia.

2022. febr. 1. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!