Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megalázó és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalázó és miért szubmisszív dolog az emberek szemében az orál? Én teljesen máshogy látom a dolgokat.

Figyelt kérdés

Az orállal kapcsolatban, ha egy lány orálisan izgat, az szerintem nagyon félelmetes. Bekapja a szájával a legsebezhetőbb testrészemet és a borotvaéles fogaival bármikor ráharaphat. A lányok harapása nagyon erős, valójában könnyedén le tudná harapni. És ezek tények, volt már rá nem is egy példa a történelem során.

Szóval az orális szexnél a pasi kiszolgáltatott helyzetbe kerül a nővel szemben. Ha nem lenne olyan jóindulatú, akkor ráharaphatna. Épp ezért igen nagy bizalom kell ehhez.



2021. szept. 19. 01:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A sima szex sem jobb, egy erőteljesebb mozdulat, és már el is törte a cerkát. De szerintem ha már lefekszel valakivel, meg kéne hogy legyen a bizalom.

És ennyi erővel bármikor bárki az utcán a szívedbe vághat egy kést. Meg kell bíznod bennük, hogy nem fognak.

2021. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Borotva éles fog? :'D

Mivel randizol te? Cápával vagy valami szárazföldi ragadozó állattal? :'D


A nők harapása ugyan olyan erős mint a férfiaké, az emberi harapóerő nem különbözik nemenként tudtommal.


Amelyik ember képes volna leharapni a tököd az nem épelméjű, sőt közveszélyes.

2021. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%
Valóban, most így, hogy mondod,és átgondoltam, tényleg az összes ismerősöm úgy töri a diót a szájával, hogy öröm nézni...
2021. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%
..az összes nő ismerősöm..
2021. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel a sima szex közben is kiszolgáltatott vagy. Pl misszionárius pózban bármikor átharaphatja a nyaki artériádat. De nem is kell szex elég ha csak túl közel állsz hozzá.
2021. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szeretném, ha beleéléssel lassan szopna valaki.. de régen volt már lehetőségem kapni..
2021. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!