Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek bejönnek a magas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek bejönnek a magas, erősebb alkatú férfiak?

Figyelt kérdés
Erősebb alkat alatt nem kövért értek, hanem normál testsúlyú férfiakat, akik nem magas-vékony testfelépítésűek. Szélesebb vállak, széles hát, nagyobb bordakosár / mellkas. Gyakorlatilag ilyen erőember alkatra gondolok, akiken kevés a zsír és még nem pakoltak fel magukra sok izmot.
2021. szept. 18. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Minden nőnek más jön be. Tegyük fel itt 10 nő azt írja bejön, de lehet, hogy a szomszédod a véznákra bukik, a kollégád pedig leszbikus. Előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját. Te is.
2021. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azok jönnek be. De szerintem a legtöbb nőnek.

De azt tudod hogy a testalkat csak sokadreddű szempont? Fontosabb a személyisége.

2021. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a magas, inkább átlagos/szálkás testalkatú férfiak jönnek be.

Szeretem ha nagyobb és erősebb nálam, de gyengéd tud velem lenni.

2021. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy nagydarab mint egy vékony. Az átlagnál mindenesetre legyen vaskosabb.
2021. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak ez jön be:D kivagyok az ilyen vékony szálkás kockahasú kondiszökevényektől. De sajnos mostanság ez a divat
2021. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de ez még édeskevés a "sikerhez". A nőknek a külső mellett hatványozottan fontosabb a személyiség, stílus, kisugárzás. Lehet egy bombanőt megtöcskölne a pasik 90%-a csak azért mert csinos, de egy Adonisz kinézetű pasi is könnyen maradhat hoppon ha a fenti tulajdonságokkal nem rendelkezik egyben a külseje mellé. Viszont egy átlagos kinézetű pasi is lehet nőcsábász ha a fentiekben jó.
2021. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!