Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha volt már olyan, hogy szex előtt meglepődtetek a srác méretén, mekkora volt neki körülbelül, hosszra, vastagságra?

Figyelt kérdés

Hogy becsültétek meg a méretét?

Mi volt az első reakciótok és mit válaszolt rá a srác?

Mondta előtte, hogy lesz egy kis meglepetés, ha oda juttok, vagy ott ért titeket a felismerés?

Milyen volt vele az első szex, 10/ hányas?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?



2021. szept. 18. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2#

És mekkora volt?

2021. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem hordok magamnál centit az ágyba, sőt vonalzót se
2021. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
18-19 cm hosszú, és vastagságra is biztos meg volt az 5 cm. Kidülledt a szemem, és felváltva bámultam a farkára, aztán a szemébe. Persze értette, mi a gondom, és mondta, hogy ne aggódjak, eddig még senkinek nem fájt ahogy csinálta, nagyon óvatos lesz, ha kezd fájni, nyugodtan szóljak, nem fog megsértődni, kijjebb veszi, vagy lassít a tempón, de akár ha azt mondom, akkor ki is veheti. Aztán befejezzük kézzel, vagy szájjal. Tényleg nagyon figyelmes volt, jól kitöltött, kicsit feszített. Jó volt, nem szoktam skálán pontozni a minőséget. Jól kielégített, többször is sikerült elélveznem. Én 20, a srác 21 éves volt.
2021. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem "barátomnak" elég nagy a szerszáma, mi már egy jo ideje együtt vagyunk de emlékszem még az első alkalomra.

Nem tudtam megbecsülni, de mostmár tudom pontosan, de ezt így nem hinné, senki szóval a lényeg, hogy nagy.

Hát kb se köpni se nyelni nem tudtam, neki meg nyilván tetszett.

Mondta előtte, de azt hittem viccel vagy így alapbol van így ugye a legtöbb fiúnak ez a farok méregetés, hogy az övé nagy stb. szóval nem vettem komolyan.

Hát nem tudom, nem kifejezetten volt élvezetes, baromira feszített, próbált óvatos lenni, aztán amikor kicsit bentem merészkedett baromira fájt.

17 voltam ő pedig 19

2021. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb, vastagabb volt mint amiket addig láttam, éreztem. Méretet nem tudok mondani.

Megdicsértem, mert amúgy tetszett és megköszönte a bókot. Nem mondta előre, mert egy éjszakás volt, be voltunk rúgva.

Nem volt jó a szex, fájt egy kicsit, nem voltam elég nedves és hiányzott az érzelem, szenvedély is.

Én olyan 23 körül voltam, ő szerintem fiatalabb.

2021. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!