Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha volt már olyan, hogy szex előtt meglepődtetek a srác méretén, mekkora volt neki körülbelül, hosszra, vastagságra?

Figyelt kérdés

Hogy becsültétek meg a méretét?

Mi volt az első reakciótok és mit válaszolt rá a srác?

Mondta előtte, hogy lesz egy kis meglepetés, ha oda juttok, vagy ott ért titeket a felismerés?

Milyen volt vele az első szex, 10/ hányas?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?



2021. szept. 18. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Nagy volt es vastag

Fajdalmas volt

2021. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen volt. Nem becsultem meg mekkora hanem rakerdeztem nala hany cm.

Elsore nagyon meglepodtem es azon gondolkodtam hogy fog beferni...

Elso szex igy nem volt olyan jo mert raparaztam. En 18, o 23. Azota is egyutt vagyunk.

2021. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Jól meggondoltad ezt a kérdést? Biztos, hogy csak ennyi érdekel?


Azért kérdezm, mert nem örülnék, ha válaszolnék, és kiderülne, hogy még maradt pár dolog, ami érdekelne.

2021. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Mikor farmerben kitapintottam már tudtam hogy mi lesz, szerencsére tudta hogy kell használni így fájni nem fájt csak feszített kicsit.

Én 17 ő 28 volt 155 centi vagyok az alkarom volt akkora mint neki a....

2021. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

1. Lézeres távolsàgmèrővel

2. Hinnye

3. Neonfelirat volt a gatyáján

4. 5 perc

2021. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
#4: azért amellett, hogy tudta használni erősen benne van az is, hogy te meg fizikailag képes vagy befogadni, mert van akinél fejen állhat a srác, ekkora különbségnél akkor sem működik, ha szexisten.
2021. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Azóta se tudom, hogy mekkora, mert nem kérdeztem meg és megtippelni nem tudom, de a páromnál meglepődtem, mert még az első szex előtt mondta párszor (illetve azóta is...), hogy milyen kicsi és utálja. Én tényleg kicsire számítottam, aztán megláttam és meglepődtem, hogy ez mégis hogy lenne már kicsi...
2021. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

17-18 centire tippeltem (utólag kiderült, hogy akkora is) és vastagnak tűnt.

Kicsit megijedtem, de elképesztően izgató volt a látvány, és megmarkolni is.

Sose beszéltem senkivel a méretéről szex előtt.

10/10, tudta használni, tökéletes volt az összhang. Senkivel sem volt még ilyen jó, de nem csak a méret okán.

22-27 voltunk, ennek több éve, azóta is együtt vagyunk.

2021. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
A "tudta használni" alatt nőként én azt értem, hogyha túl nagy van neki, akkor nem tolja be teljesen, csak amíg én kellemesen be tudom fogadni, nem vadul be, ilyesmi.
2021. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

Olyan vastag (nem mèrtem le) farka volt a srácnak, h mikor megláttam megszólaltam, h ez tuti nem fog befèrni. Ès elnevettem magam :)

Azt mondta, h óvatos lesz és csak pròbáljuk meg. Nagyon figyelt rám, nagyon meglepődtem, h simàn bement ès nagyon élveztem!!

2021. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!