Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki akivel hasonló történt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akivel hasonló történt, hogy egy ismerősöd rájött, hogy megcsalod a párod, és mondta neked, hogy vele is feküdj le, mert ha nem, akkor elmondja a párodnak?

Figyelt kérdés

Hogy történt és mit tettél? Belementél?


Pár mondatos válaszokat légy szíves.



2021. szept. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem csalom párom, de ha bárki megpróbálni szexuálisan vagy bárhogy zsarolni, azt feljelenteném
2021. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha már vagyok akkora tapló, hogy szeretőt tartsak a párom mellett, akkor az csak jó, ha lesz még egy nem?
2021. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Zsarolásnak sosem engedek. Ha egyszer megzsarolt, és én engedtem, onnantól kezdve ki leszek szolgáltatva neki. Hiszen mi a garancia arra, hogy ha egyszer lefekszem vele, akkor utána tartja a szavát. Előjöhet újabb ötletekkel, hogy feküdjünk le újra, meg tegyek meg ezt, vagy azt. Ilyen ember szavában úgysem bíznék, mert nem ér semmit. Még az is lehet, hogy elmondja mégis, megspékelve azzal, hogy Ja, és én is megdugtam :D
2021. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben (hasonlóban igen, és az nem sült el jól).

az rosszabb, ha valaki azt akarja, hogy prostituáld magad. inkább elmondanám, hogy félreléptem, annak minden (lehetséges) negatív kimenetelével együtt, minthogy ennyire leértékeljem magam, és tovább erodáljam a kapcsolatomat.

45F

2021. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
A zsarolás alapszabálya hogy a zsarolónak soha semmi sem elég. Ha engedsz a zsarolásnak onnantól ki vagy szolgáltatva, mert tudja hogy megteszed és folyamatosan emeli a téteket. Aki egy alkalmat kér az kérni fogja a következőt is, meg az azt követőt is, meg ki tudja milyen kéréssel fog előállni.
2021. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Nem engedtem a zsarolásnak.
2021. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
igen volt, bár orált akart, nem szexet. Olyan volt a helyzet, hogy belementem. Persze nem volt elég egy alkalom... de nem tartott túl sokáig mert pár héttel később szakítottam a pasival és akkor őt is elküldtem a francba.
2021. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!