Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány online nyíltan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány online nyíltan tud beszélni szexuális témákról, és elég magabiztos is, akkor a való életben a ‘szerénység’ az csak álca?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen aki már régóta tetszik. Nagyon kedves és szerény. Ráírtam egy egy hamis fiókról, mert szeretnék róla többet tudni. Elkezdtünk beszélgetni, és egy tök más oldalát ismerhettem meg. Sokkal vagányabb, szexibb...sorolhatnám. Csak megjátsza magát, vagy nem meri megmutatni ezt az oldalát? Előbb utóbb szerintetek megfog változni és a való életben is vagány lesz?


(Valakitől meghallottam, hogy szűz is)


A lány 21 éves


2021. szept. 17. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Azt jelenti online térben él, mint a legtöbben és ott mernek mindenféle dologról beszélni, mert úgy érzik az nem olyan, mintha személyesen beszélne erről és ott könnyebb úgy beszélni róla, mert nem látod az arcát és ő sem a tiedet, nem érzi azt ami élőben. Élőben, meg full gátlásos, meg szorong ha ilyen témákról van szó.
2021. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem meri megmutatni a valódi oldalát. Ez a megfejtés. De te miért hamis fiókkal írsz rá? Az elég gerinctelenség és sokat elárul rólad. Aztán mi lesz, benyögöd neki, hogy amúgy xy vagyok az egyetemről? Kattantnak fog téged nézni és nem fogok rajta csodálkozni
2021. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyen írtál rá, ahol névvel arccal, tehát teljes személyiséggel vagytok fent, akkor csak fel kell oldódnia, és olyan lesz amilyennek szeretnéd.

Ha viszont anonim oldalon, akkor minden bizonnyal az van amit a #1 ír. Ez esetben a mindennapokban valóban visszahúzódó, de a szexben ugyanolyan nyílt, felszabadult mint amilyennek olvasod.

2021. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!