Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék leszokni erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leszokni erről? Szinte minden pénzemet online játékokra költöm lányokkal. Először csak 1-2 ezer forintért vettem képeket lányoktól, de most már több mint 100 ezret költök erre havonta.

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből én inkább már kerestem volna egy olyan lányt aki támogatásért cserébe néha-néha lefekszik velem és még mondjuk valami barátság szerű is kialakul köztünk. :D Én is vettem anno lányoktól képet és bugyit is, de mikor kiszámoltam, hogy ha összeadom egy bugyi árát és pár kép árával akkor simán kijön egy órás kaland valami fizetős lánnyal. Akkor már inkább az. :D
2021. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy rátaláltam régebben a paypig témára, és nagyon megtetszett. Teljesen rászoktam arra hogy lehúznak. Nem tudok nemet mondani annak aki tetszik.
2021. aug. 23. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre tedd félre a pénzed (lekötés, megtakarítás, bármi), hogy csak annyi maradjon, ami kajára kell.
2021. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tyű basszus, az gáz. Átérzem. Szerintem számold ki, hogy forintra pontosan mennyit költöttél eddig el lányokra és nézd meg mit kaptál cserébe és mit vehettél volna ennyiből. Én anno mikor megnéztem, hogy pár kanos pillanatomban elköltöttem egy telefon árát akkor igen csak szívtam a fogam és könnyű volt utána nemet mondani...
2021. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pszichológus és terápia segíthet, hogy ebből kigyere. Az egy jó előjel, hogy felismered a problémát.


Ismertem egy srácot, Spanyol volt hasonló helyzetben. A vírus miatt elveszítette a munkáját, támogatásokból élt, majd valami utcaseprő közmunkán volt. Évekig járt terápiára (bár neki szerencsejátékkal is volt problémája nem csak a paypigeléssel). Aztán küldött 100 eurót és eltűnt...


Tanulság: néha a terápia sem tud segíteni, ha te nem akarod, hogy segítsenek. Ha viszont hajlandó vagy rá akkor áldozatokat kell majd hoznod, pl hogy nem látogatsz ilyen és hasonló oldalakat, nem internetezel egy darabig, hogy "még véletlenül se" találkozz ezzel. Idővel megoldható!

2021. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van több olyan nő, akire teljesen rá vagyok izgulva. El is döntöm, hogy nem akarok fizetni, de ír pár izgató dolgot, feladatokat ad, aztán mindig az a vége hogy fizetek.
2021. aug. 23. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Megérdemled hogy lecsórósítsanak teljesen.
2021. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De jól van ez így , hát azoknak is megkell élni valamiből.

Csak azt tudják eladni amit meg vesznek.

AMíg lószar van addig veréb is lesz mindíg.

TE egy igazi veréb vagy.

2021. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy fogalmam sincs miről beszél a kérdező.
2021. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egy töketlen, lúzer csicska vagy, hiába nevezed paypignek vagy mi a ráknak magad. Fizess csak ezerrel, ennyi eszed van bazmeg.
2021. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!