Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy 20 feletti fiú tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 20 feletti fiú tapasztalatlan a szexben amiatt lehet ottfog hagyni a barátnőm első szex után?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már szűz, de még nincs sok tapasztalatom, rutinom, 24 vagyok. Lehet olyan hogy ha nem jó az első néhány szex elhagy? Nem élvezek el hamar, csak kicsit béna vagyok még a nyalásban, meg néhány pózban.
2021. szept. 16. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
A jó szex fontos, ennyi idősen már azért tudja az ember, hogy mit akar. Ha semmi értéked hozzá, és élvezhetetlen lesz, akkor elképzelhető.
2021. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a jó szex, pár alkalom után biztos nem fognak ott hagyni de ha ez nem változik, nem tudsz fejlődni, esetlen vagy akkor szakítás lesz.
2021. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne ribnccal szexel. Keress normális nőt, akkor nem fog.
2021. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha a bnöddel elhitetted, hogy egy szexisten vagy, akkor lehet!:-)
2021. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy normális nő is elhagyhat, mert a legtöbb embernek fontos, hogy a kapcsolata szexuálisan is megfelelő legyen. Amúgy átlagban nem pár alkalom után hagy ott ilyen miatt, hanem felgyűlnek azok a problémák, amik nem tetszenek, majd egyszer elszakad a cérna.

Btw, én az ilyenen sose akadtam ki, ha látom azt, hogy belátható időn belül javulhat, csak finomítás kell hozzá. Mondjuk rendelkezem annyi magabiztossággal, vagy nem is tudom minek nevezzem, hogy nem szeretem hagyni, hogy felmérgeljen valami, hanem megmondom, hogy figyi, kicsit erősebben/lassabban/hevesebben/jobbra/balra jobb lenne, kérlek.

Ha ki tudsz fogni egy olyan csajszit, aki ebből a szempontból ki tudja fejezni, hogy mit is akar, akkor nem hiszem, hogy ilyen problémád lehet.

#nagyonsokprivitkapok,nemkérektöbbet <3

2021. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezen görcsölsz, akkor talán fel sem áll majd. Lazulj el, légy nyitott, figyeld meg, mi esik jól a lánynak. Szánj időt az érzéki csókolózásra. Egyébként itt is találhatsz több kérdést (illetve leírást) arról, hogy hogyan kell jól nyalni. A technika és a kitartás mellett nagyon fontos a szenvedély. Akkor nyalsz igazán jól, ha a nő érzi, hogy nem csak tessék-lássék módon szívességet teszel neki, hanem tényleg kívánod őt.
2021. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tapasztalatlanság egyáltalán nem jelent bénaságot is. Vannak nagyon tapasztalt pasik, akik nulla érzéssel és mínuszos érzékiséggel nyúlnak egy nőhöz, és tapasztalatlanok, akik elképesztően jó szeretők. Szeretkezni meg nem rutinból kell...
2021. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az első szexnek nem muszáj fergetegesnek lennie, általában kell néhány alkalom, amíg a két ember megismeri és megszokja egymást.
2021. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!