Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyetemeken mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemeken mennyire gyakori, hogy a tanár ki akar kezdeni a diákjával?

Figyelt kérdés

Csak érdekelnek mások tapasztalatai



22/l



2021. szept. 15. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Velem kikezdett. 24,5 éves volt a lány, én 19,75. Laboron tanított. Kőkemény szex és kapcsolat lett belőle, 1,5 évig. Vele veszítettem el.

33F

2021. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
ez még középsuliban és elég gyakori nem h egyetemen
2021. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Előfordul (a tanár is ember és ott ha "okosan" csinálják akkor bocsánatos bűnnek számít), de az a jellemzőbb hogy a diákok kínálják be magukat jobb jegy, avagy egyéb előnyök érdekében (oda tud úgymond szólni más tanárnak is). S mivel felkínálkozó diák mindig van, nem kell megerőltetnie magát a tanárnak, elég ha választ közülük.
2021. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

#3: abban igazad van, hogy előfordul. Nem is ritkán.

Abban is, hogy fordítva is előfordul (hogy a diák kezdeményez).

Nem ítélek el senkit, egészségükre, de ez soha semmilyen körülmények között nem a "bocsánatos bűn" kategória. Soha.

És nem, nem vagyok prűd, sem erkölcscsősz egy kicsit sem, nekem is voltak viszonyaim (bármennyire élveztem is őket, attól még nem vagyok rá büszke, és tisztában vagyok vele, hogy nem volt "bocsánatos bűn").

Az egyetlen elfogadható helyzet az, ha meg is tetszik a tanárnak a diák, megvárja míg végez, aztán akár feleségül is veheti, vagy csak megdugja (egészségükre).

2021. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol sok a szeminárium, ott bizony gyakori.
2021. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy sem elfogadható, suli után sem, mert kit érdekel, hogy türelmesdit játszanak, az attól még pont ugyanaz!
2021. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
#4, #6: úgy értve a "bocsánatos bűnt" (nem véletlenül tettem idézőjelbe)m hogy egyetemen nem jelent fővesztést. Középiskolában ha kiderül az ügy akkor igyekeznek megszabadulni az adott tanártól (mástnem tanév végén "közös megegyezéssel" megválnak tőle). Ezzel szemben egyetemen úgy vannak vele felnőtt emberek dolga. Ha nem vaskalapos a rektor, vagy nem csinálják túl feltűnően, kirívóan akkor nem foglalkoznak vele, nem igazán van következménye sem a tanár, sem a diák esetében. Nagyjából úgy kezelik mint amikor a munkahelyeken a főnök dugja a beosztottjait.
2021. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

#7: nem egészen, a legtöbb felsőoktatási intézményben ez minimum elbocsátás, esetleg fegyelmivel, jogi következményekkel.

Ahogy számos munkahelyen is, főleg, ha alá-fölérendelt viszonyban vannak. Nem véletlenül vannak sok helyen diversity trainingek, ahol nyilvánvalóvá teszik, ugyanis hiába volt közös beleegyezés, legtöbbször ez szexuális zaklatás kategória.

Persze van olyan, hogy az adott főnököt/tanárt olyan szinten bevédi valamiért a vezetőség, hogy nem lesz következménye, de az egyikük legtöbbször simán repül.

Ettől még van rengeteg, ahol szemet hunynak, de attól még szabályokba ütközik. (Az erkölcsi oldalt most hagyjuk.)

2021. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 elvileg igen, a gyakorlatban meg nem így működik. Írtam "túl feltűnően, kirívóan". Ha egy középvezető zaklatja, molesztálja az alkalmazottakat, hajt rájuk akkor a főnökség egy idő múlva megunja és lép. Ha fű alatt csinálják és senki sem tesz panaszt akkor max. egy dorgálást kap, hogy nem kellene. Ha egy másik részlegben dolgozóval pattan össze akkor meg rá se nagyon hederítenek.

Ugyanez van egyetemen is. Ha még vizsgáztatja a diákot akkor lehet némi dorgálás, ha sűrűn eljátssza akkor letolás vagy egy idő múlva elbocsájtás. Ha "csak" általa nem tanított diákokkal dug akkor nem érdekli őket, amíg nem csinál belőle sportot.

2021. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Velem is kezdett ki már tanár, ha jól emlékszem 3 is.

Mondjuk eggyel én is kikezdtem.

2021. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!