Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha egy lány már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány már az első randin bevállalós az taszító számotokra? Komoly kapcsolat kizárt egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez sok mindentől függ.
2021. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem, abszolut nem taszító vagy zavaró. Ha magamból kiindulva, már most akarnék vele szexelni, mert annyira ellenállhatatlan a hangja, illata, szemei, bőre, kisugárzása, jó vele beszélgetni, egyetértünk sarkalatos kérdésekben...és ettől mérhetetlenül vágyom rá, akkor ő miért ne érezhetne ugyan így? Nincs ebben semmi taszító. A többi úgyis alakul majd, és ez az alakulás minumum több hetet hónapot jelent. Nem ebből kell bármi következtetést levonni. Amiből le kell vonni következtetést, az az hogy hónapok alatt mennyire sikerül össze csiszolódni szexben és a mindennapokban. Na az, mérvadó.👍
2021. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Első barátnőm 2 órával az első találka alatt megvolt. Gumi nélkül. Punciba élvezhettem. Cooooool. Beégett az agyamba a pillanat ahogy megy ki a szobából és a combocskáján folyt le a lé. Ő könnyen anda magát másnak is - megcsalás miatt lett vége.

A második barátnőm a harmadik napon adta magát - Ő volt a kezdeményező. Viszont csak gumiban. Ő meglopott, emiatt dobtam.

A harmadik barátnőmet szintén a harmadik randin tudtam meghúzni. Gumi nélkül. Mondjuk Őt kegyetlenül szétnyaltam előtte. Ez úgy megfogta ..... na Ő 15 éve már a feleségem.

2021. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon helyzet függő.


De ezzel együtt azt mondom, hogy az esetek nagyobbik részében a bevállalósság mindjárt az elején nem a hosszú kapcsolat záloga. Nem mondom, nekem is volt olyan, ahol gyorsabban benne találtam magam, mint egyáltalán álmodni mertem volna, és utána együtt voltunk sokáig, de azért nálam nagyon nem ez a jellemző


(ps: én amúgy pont ezért nem is nyomulok az első pár randin, ha komolyan gondolok a nőre, mert szeretem megadni a módját az ismerkedésnek, és ha rögtön sikerül hanyat dönteni, az nem mindig jó kimenetel)

2021. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"és ha rögtön sikerül hanyat dönteni, az nem mindig jó kimenetel"---ahogy sajnos az ellenkezője sem..
2021. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akik lepontozták a 3 és 5ös válaszokat, azok miért tették?


Ha valaki leírja a véleményét, és az nem az, hogy "persze dugunk azonnal", akkor azt már le kell rántani?

2021. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5: igen, a fordítottja sem feltétlen jó kimenetel, ott meg inkább az szokott lenni, hogy fél tucat randi után szépen kimúlik az ismerkedés, és semmi nem volt.


Viszont ha tényleg komolyan gondolom a csajt, érzek iránta valamit, és hosszú távon tervezek vele, akkor inkább megkockáztatom, hogy sosem lesz semmi közöttünk, és tovább lépek, mint az, hogy megfektessem gyorsan, és ezzel rontsam el a komolyabb esélyeit.

2021. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt. Ha volt 500 férfival randija, akkor 500 férfival lefeküdt. Nem szeretnék szűz nőt, de olyat se, aki több fszt fogott, mint kilincset. Ha velem lefekszik az első randin, akkor mindenki mással is. Legalábbis az esély megvan rá.
2021. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Hát... ez a klasszikus dilemma :)


Kinéted az álom pasit, akivel minden csaj elsőre lefekszik, és most bajban vagy:

- ha te nem dugsz az első randin, akkor 5 másik ugrik a helyedre, aki nem fog nemet mondani

- ha rögtön igent mondasz, akkor megvan neki a pipa, és már nem vagy érdekes, meg neked sem fűlik igazán hozzá a fogad



Nos, segítek! Ennek a játékelméleti problémának nincs megoldása, bármit is választasz, nagy az esélye, hogy koppansz :D

2021. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A te példádban a legtöbbször az 1. a nyerő. Egy ilyen férfinak nagyon sokszor felkelti az érdeklődését egy olyan nő, aki nem fekszik le vele az első randin. Különleges lesz tőle.
2021. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!