Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérzek az ujjazás után, normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérzek az ujjazás után, normális?

Figyelt kérdés
Elvesztettem már a szüzességem, nem volt rendes szex még, de párszor berakta, akkor véreztem is. Aztán volt már ujjazásom, minden gond nélkül. Most azonban elkezdtem vérezni, amikor önkielégítettem. Megsértettem valamit? Vagy mi lehet a baj?
2021. szept. 14. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én megnézetném orvossal. Egész biztos, hogy nem normális.
2021. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Elképzelhető hogy még nem vagy csapágyasra hajtva és még sérülékeny a hardver.

Esetleg a körmöddel nem lehet hogy felsértetted magad odalent? Hosszú körmök esetében ez elő tud fordulni

2021. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2021. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Eleinte igen de ha sokszor elő fordul keress fel egy dokit
2021. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most először fordult elő elég sok alkalom után. A megsértés játszik, nagyon is, volt rajtam egy gyűrű, szerintem akkor az lehetett az.
2021. szept. 14. 21:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Sőt így visszaemlékezve, mintha tényleg megszúrtam volna magam. Akkor az így okay?
2021. szept. 14. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető. Az a gyűrű kiéhezett pasik körében sokat érhet amúgy :D
2021. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 21:35

Memória nem "okay" ha nem áll el záros határidőn belül tényleg fordulj orvoshoz. Mert én nem vagyok az, tehát ne az én véleményemre hagyatkozz. Ha eláll akkor semmi gond és legközelebb légy óvatosabb

2021. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
-memória (nem tudom az hogy került oda o.O
2021. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire erős a vérzés. A vér elég erős "festőanyag" pár csepp is képes rózsaszínre festeni a vizeletet, a jóval kisebb mennyiségű hüvelyváladékot, vagy lubrikációt meg pláne. Valószínűleg felsértetted a hüvelyfalat, ápolt, nem hegyes körmök és ne gyűrűben csináld már. Ettől még amúgy is menj évente nődokihoz hogy megnézzen, megcsinálja a rutin szűrővizsgálatokat.
2021. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!