Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más hogy viseli el ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy viseli el ezt?

Figyelt kérdés

Állandóan visszautasítanak a nők, lányok. Mindig megkapom miért nem húzok zacskót a fejemre...

Egy kedves normális lányt szeretnék de ezek se néznek rám. És minnél inkább helyes meg aranyos annál inkább egy gyökér. Ez a tapasztalatom. Aki nem menő meg jó parti, jó választás első ránézésre az megy a darálóba bele. Mint a pink floyd klipben. Ennyi. Ronda srácnak lenni a legszarabb. S ha visszaszólok akkor hisztizek meg nem vagyok férfi.


Egy normális kedves lányt miért ilyen nehéz találni, akivel lehet hülyülni, szórakozni meg ilyenek. Mindegyik tök felszines, érdekember. Csak a szelfi meglegyen a csávóval meg a napi like adag.


Nagyon kiábránditó ez az egész.



2021. szept. 14. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondd nekik, a zacskót a farkamra kell húzni mami, nem a fejemre.
2021. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

"Mindig megkapom miért nem húzok zacskót a fejemre"


Aki ilyet ír/mond az annyit is ér. Szerintem felesleges ezen zsörtölődni de valami oka biztos van, hogy a felszínes érdekembereket vonzod. Mellesleg ez a hozzáállás is kiábrándító és rossz benyomást kelt, bár nyilván ez téged nem érdekel, úgyis az egyetértő bólogatókat várod akivel együtt kesereghettek, hogy brühühüü a nők márpedig ilyenek. Férfiból és nőből is van felszínes gyökér aki megragad a külsőségeknél és vannak jó emberek is. Ezt azért nem árt tisztázni mielőtt megint csak a nőket vesszük elő olyan dolgokért, amik nemtől függetlenül bárkire kivetíthetőek. Azért fel a fejjel, nem mindenki f@sz,bőven vannak kivételek és remélem egy nap te is rájössz.

2021. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2!


Mi a baj a hozzáállásával?

2021. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha kinyitod a szád és csak az ilyen önsajnáltató rinya hagyja el, akkor ne csodalkozz. :)

Nem a nőkkel van a baj, hanem a te hozzáállásoddal. Senki nem szeretne egy önbizalom hiányos, sirankozo pasival lenni, aki épp csak azt nem mondja hogy utálja a nőket és a vonzó férfiakat.

Előbb magadon dolgozz, akár pszichológussal, utána több sikeres lesz ha kevesbe italos magad.

2021. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Direkt konfekció ruhában szoktam első randira menni egy rozsdásabb használt autóval. És akkor meg tudom, hogy aranyásó-e vagy tényleg kedvel...
2021. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

4!


Annyi agyad azért lehetne, hogy ha nők előtt kinyitja a száját, akkor valószínűleg nem ezeket mondja nekik.


”Nem a nőkkel van a baj, hanem a te hozzáállásoddal.”


Nincs baj azokkal akik leugatták? Azok után mégis milyen legyen a hozzáállása?

2021. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A chetemhez (tinder/badoo) fél éve egy éve nem nyúltam talán 50+ fölött a kezdeményezéseim aminek a vége ez. Élőben még a hangsúllyal nézéssel is oda tudnak szúrni. Ha rámenősebb vagyok szexuális bűntudatot keltenek bennem. Lassan én is úgy gondolom nem érdemlek barátnőt, egy szép lányt.
2021. szept. 14. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!


Ne hallgas a 4-eshez hasonló feministákra!

2021. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!