Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek nincs csaja már régóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs csaja már régóta nem viseli ez meg?

Figyelt kérdés
Akinek már hosszabb ideje nem jön össze, az nem lett depressziós miatta?
2020. júl. 7. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen, néha van egy-egy depis pillanatom, hogy nincs mellettem már megint senki, és hasonlók, de a komoly depresszió még nem ért utól szerencsére. Bár egyre nehezebben viselem, és nemcsak szexuális értelemben. 24f
2020. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Nálad is a külső az oka, hogy egyedül vagy?
2020. júl. 7. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én más okokból kifolyólag lettem depressziós, ami egészen sokáig tartott. Így pont emiatt maradt ki nálam az ismerkedés fiatalabb koromban. Ugyan már jó pár éve kikeveredtem belőle, de már esélytelennek érzem, hogy bármi is összejöjjön. Túl sok a lemaradásom párkapcsolati téren. Meg igazság szerint teljesen hozzászoktam ahhoz, hogy egyedülálló vagyok és nincs bennem motiváció a párkereséshez. Tudod, amit nem tapasztalsz nem is hiányzik. Szóval engem nem érint rosszul a dolog, jól elvagyok egyedülállóként.
2020. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nálad is a külső az oka, hogy egyedül vagy?"

Nem, sőt, sokak szerint kimondottan előnyös a külsőm (magas vagyok, nem ronda, stb). Lelki okai vannak inkább, nem merek kezdeményezni, ez a legnagyobb gond.

2020. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!