Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először smároltunk a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először smároltunk a barátommal.Éreztem,hogy nagyon megkeményedett neki ott lent.Sajnos nem csináltam semmit bár már így utólag nagyon bánom,hogy nem fogtam meg neki.Szerintetek megsértődött?Legközelebb mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy megsértődött.

Akkor markolj rá, ha már késznek érzed magadat rá. Valószínűleg ö is ezt gondolja, ha direktbe nem hívta rá fel a figyelmedet.

2021. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kemény farok nem kötelez semmire. Nem történt semmi.Legközelebb ha szeretnéd akkor fogd meg. Ennyi.
2021. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam az első barátomnál. Állandóan hezitáltam, féltem hozzá érni, zavarba jöttem állandóan. Legközelebb tedd meg, ha úgy érzed, hogy szeretnéd. Fejezd ki tettekkel ami benned van. Nem hiszem, hogy ezen megsértődött volna, ettől ne félj.
2021. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukker vagy. Legközelebb nyúlj be a naciba és húzgáld neki.
2021. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődött meg, de azé' ha a popsidhoz/cicidhez nyúl és nincs ellenedre akkor ne told el a kezét. Ha meg akarod fogni neki akár gatyán át is hát rajta, a pasid akivel szeretitek egymást nem egy idegen nem igaz?
2021. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb markold meg neki nyugodtan hidd el értékelni fogja plusz páromnak is úgy szoktam hogy a lábaim odadörzsölöm smárolás közben a farkához és mégjobban tetszik neki :)
2021. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!