Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok ha utólag derülne ki miután összejöttetek a fiútokkal, hogy egy-másfél hetente fürdik? Egy zoknit 3-4 napig hord és a gatyáját 5-6 naponta cseréli?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, és ez előbb kiderül....
2021. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatnám neki hogy kell fürödni :)

Megmondanám neki hogy naponta cseréljen zoknit/gatyát!

Ha nem így tenne,elhagynám! 27N

2021. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezután nem várna se szexet, se cumit, mert nem lenne az az isten, amiért egy ilyen fütyköst szájba vennék.
2021. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Ha utólag derült ki, akkor ezek szerint nem büdös, nem koszos, nem ápolatlan így sem, mégsem.

Elárulom neked, hogy férfiként én kb. ugyanígy csinálom, mint a párod.

Ha hamarabb úgy érzem, hogy tisztálkodásra vagy tiszta fehérneműre van szükségem, akkor hamarabb "lépek", de ha nincs rá szükség, akkor nem.


1. tudományos tény, hogy az emberi szervezet számára egészségesebb, ha nem fürdesz naponta, de legalábbis nem használsz plusz tisztálkodószert a tiszta vízen kívül, mivel a bőrödön van egy egészséges, szimbiózisban élő baktériumflóra, amit minden tusoláskor elöl, károsít a szappan a kórokozókkal együtt.

2. a szervezetnek - a bőrünknek is - van egy egészséges, automatikus öntisztító folyamata, amire, ha hagysz rá időt, rááll a szervezet, és te még akkor sem vagy büdös vagy koszos, amikor az, aki a napi zuhanyzással "lebutította" a szervezetét, már rég bűzlik

3. egy férfi férfias életérzéséhez hozzátartozik valamennyi igénytelenség, hogy a "jég hátán is megél". Ez ugyanúgy az önazonosság fontos része, mint hogy állva vizelünk (amiről szintén sok nő megpróbálja leszoktatni a párját, pedig az olyan, mintha képletesen kiherélné...)


Csak hogy lásd a kérdést férfiszemmel is...

2021. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez mikor első alkalommal az 5 méteres körzetébe kerülsz kiderül.:D Igaz most a covid miatt sokan nem éreznek szagokat.
2021. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4. férfiszemmel én nem érzem magam attól férfinek, hogy addig hordom magamon a boxert, még rámkeményedik, vagy hogy nem várom meg még öntisztuló lesz a bőröm. Biztos bu zi vagyok.
2021. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

#6 nem mondtam, hogy minden férfi így látja, vagy mindenkinek így kellene látnia. De vannak, nem ő és nem én egyedül, akik így vagyunk.

Pedig nem vagyok amúgy én sem egy aluliskolázott, kulturálatlan, igénytelen fickó, közel sem. De egészségesebben érzem magamat, és ellenállóbb is lettem, amióta leszoktam a 21. századi tisztálkodási módiról.


Ugyan az meg a ló túlsó oldala volt, de pár száz éve az emberek egy évben jó, ha háromszor fürödtek. És bár sokkal kevesebb betegség volt akkoriban kezelhető, mégis, elég erősek, ellenállók voltak az emberek ahhoz, hogy mi most itt lehessünk.


Higgyétek el, hogy a mai nyugati tisztálkodási rutin túlzó.

2021. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igénytelenség férfias hozzáállás csak bizonyos alsóbb körökben divat.
2021. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok már előtte kiderül ének, de ha még sem akkor szakítanék.
2021. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7 azért nem halt ki az emberiség, mert fogamzásgátló sem volt, sokkal többen születtek.

És a kérdést olvasva, meg a válaszodat olvasva is csak a túrós farok jutott eszembe.

Azt legalább mosod?

Pedig ott van még a hónaljszag, meg a fincsi lábaszag, ami egy sima futás, vagy focizás után is elég erős egy pasinál...

2021. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!