Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom a szexet de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet de a pasim nem tud normálisan megdugni. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kicsi a farka meg nem is csinálja jól. Legtöbbször pár másodpercig tart egy aktus és lelankad és nem azért mert elélvez csak úgy spontán.


Nagyon szeretnék már egy jó szexet de így nem jön össze.


Előjáték semmi.

Se nyalás se ujjazás csak bele a dologba és ez igy rossz.

Nem tudom hogy érdemes lenne e megbeszélni a dolgokat és vele maradni. Mert nekem meg kell a napi több de legalább 1szex amit itt nem kapok meg.

Nagyon nem szeretném elhagyni mert mint ember mint társ nagyon megfelelő lenne számomra.


2021. szept. 14. 08:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. Nem is értem hogy lehetek még mindíg vele.
2021. szept. 14. 16:29
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
Segédeszköz?
2021. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Mégis milyen segédeszköz segítene ezen? Amit a kérdező leírt még olvasni is rossz volt, nem hogy rendszeresen átélni az ilyen szexet.
2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha mint társat, tökéletesnek tartod akkor miért mondod hogy nem tudod, hogy lenne-e értelme megbeszélni?


Feltéve ha igaz a sztori, akkor mondjuk róla is mesél, ha csak annyit fektet bele a dologba amit leírtál, de én komolyan nem értem hogy miért nem kommunikáltok ilyen alap szinten. Szerintem mindenképpen a megbeszéléssel kezdd. Jó társat nehéz találni.

2021. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!