Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha komolyan ismerkedtek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyan ismerkedtek egy nővel és ezt csinálná, akkor ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nagyon szimpatikus a nő, hetek óta ismerkedtek, randiztok, látjátok, hogy ebből valami jó is kisülhet. Már eljutottatok addig, hogy egymás lakását is láttátok, majd az első ott alvós este az ágyban elkezdtek csókolózni, simogatni, izgatni egymást, már a ruha is lekerül. De mielőtt menne a szex, a nő azt mondja, hogy neki ez úgy érzi korai, még nem szeretné a dolgot. Nem veletek van a baj, izgatóak vagytok, csak még úgy érzi kell egy kis idő neki. Emiatt nyilván nem lesz szex és a petting is abbamarad.

Ti ilyen esetben hogy reagálnátok? Mit gondolnátok a felnőtt nőről, aki így viselkedik? Megértenétek a dolgot és teljesen természetesen vennétek vagy bosszantana, hogy nem tudja eldönteni mit akar, minek kezdett bele ha utána mégse akarja, meg lehetne már végre szex etc?

(nem tini korosztályról van szó, már bőven érett felnőttekről)

Légyszíves kort is írjatok a válasz mellé.


2021. szept. 13. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én azt tudom hogy vélekednék rólad!
2021. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Etc?
2021. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

remélem rájön mekkora tulok vagy.

bármikor mondhat nemet a szexre, ahogy te is. ha ez neked bosszantó akkor ideje felnőni

2021. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: akkor válaszolsz is a kérdésre?..:)

#2: etc = et cetera, latinul azt jelenti, hogy 'és a többi', tehát = stb

De enélkül is lehet értelmezni a kérdést és válaszolni

2021. szept. 13. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Megérteném,nem csinálnék belőle ügyet.

45/ff

2021. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

1-3,


Már bocsánat miért a kérdező itt a f@sz?


Már lekerült róluk minden, és erre benyög egy ilyet ti hogy reagálnátok?


Én két dolgot mondanék erre,

Vagy volt valami veled és nem akart szexet (kicsi a farkad, büdös voltál, tudja a tököm)

vagy ennyire gáz, hogy nem tudja mit jelent ott aludni valakinél.


Nem kötelező a szex de akkor ne is vetkőzzön le ha nem akar, ennyi.

2021. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

33F vagyok, volt egy ilyenem pár hónapja egy 27 éves lánnyal - és szerintem teljesen rendben van. Mondjuk a pettinget nem hagytuk abba, mert ő sem akarta abbahagyni.


Félt szólni, hogy neki még korai, mert attól tartott, akkor otthagyom. De éreztem, hogy valami nem oké, rákérdeztem és elmondta.


Nem kérdeztem, hogy miért, nem hisztiztem (pedig hidd el, már kékek voltak a golyóim annyira fel voltam húzva), hanem férfiként viselkedtem és megnyugtattam, hogy semmi baj, haladunk az ő tempójában.


Nem akarok úgy lefeküdni senkivel sem, hogy csak azért történik meg, mert belemegy, hagyja. A szex akkor jó, ha mindketten akarjuk és megőrülünk érte.


És tudod mi történt? Rá két napra úgy rám vetette magát, hogy azt hittem én leszek megd.va és nem fordítva. Mert megszűntek a gátlásai, biztonságban érezte magát, nem pedig azt, hogy csak szexre kell. Pedig nyíltan, mindketten vállaljuk, hogy ez egyelőre csak szexkapcsolat, érzelmekkel.


Legyél férfi és viselkedj is úgy, ne picsogj, mint az ovis, akinek elveszik a tízóraiját.

2021. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ingeles válasza:
91%
A bőven érett felnőttek alatt milyen korosztalyt értesz, ha szabad érdeklődnöm?
2021. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Folytatnám a pettinget hátha meggondolja magát(persze nem erőszakosan, de már sokszor volt rá példa hogy szexeltünk egy ilyen kvázi visszakozás után
2021. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy valaki felnőtt meggondolhatja magát. Mindenkinek joga van nemet mondani és meggondolni magát. Ahelyett, hogy habzó szájjal jönnél gyakorira panaszkodni, vele kéne beszélgetned, hogy mitől fél vagy mit érez, mert ez így rohadtul nem lesz egy bensőséges kapcsolat a későbbiekben.
2021. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!