Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam, vagy ne mondjam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, vagy ne mondjam, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ciki, vagy nem ciki majdnem 24 éves létemre szűz vagyok, nem volt még párkapcsolatom. Viszont egy 20 éves lánnyal ismerkedem. Neki már volt párkapcsolata, tehát biztosan tapasztalt. Ha odakerül a sor, elmondjam neki, hogy még szűz vagyok? Kettős érzés van bennem, mert ha elmondom, akkor lehet cikinek tartja, viszont én az őszinteség híve vagyok.
2021. szept. 12. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis észlelni fogja ha nem mondod el, szóval szerintem jobban jársz ha elmondod.
2021. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el, mikor hasonló helyzetben voltam. Szüzen szexeltem végülis vele.


De, te elmondhatod.

2021. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csicuki ***** válasza:
100%
Mondd el sokkal kellemetlenebb ha utólag vagy közben derül ki.
2021. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, jobb az őszinteség. Remélem nem fogja ezt gáznak tartani, hogy egy szűz pasival ismerkedik, ha feljön a téma, akkor elmondom. Nagyon szimpatikus a leányzó.
2021. szept. 12. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mi van ebben? Legalább nem fog fikázni, hogy 1 perc alatt eldurransz.
2021. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod! Mármint fő az őszinteség, ne hazudj! Egyrészt ha tapasztaltabb akkor úgyis észreveszi mire odáig "eljuttok" és senki sem szereti ha tudja hogy hazudnak neki (erodálni tudja a bizalmat). Mindazonáltal azé' a hódítás, udvarlás során nem ez a legfontosabb tényező. Első körben randira, csókra gyúrj rá utána ráérsz bőven a többin agyalni.
2021. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha hazudsz, az megöli az alapokat. És úgyis kiderül menet közben. Én őszintén megmondom, 20 évesen nem kezdem volna egy 24 éves szűzzel. De mindenki más.
2021. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mathus ***** válasza:
30%

#7:mindenki volt "nulla kilométeres", nt mi múlik ezen.

a kérdésre: mond el nyugodtan, semmi "rendkivüli" nincs benne.

2021. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
#8 szóval szerinted egy 40 éves nulla kilóméteres egyenlő egy 18al? :D
2021. szept. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mathus ***** válasza:
69%
#9: a kérdésben sem 18 sem 40 évesek nem szerepelnek. nem ismerjük a user körülményeit. lehet, hogy egy húszfős önkormányzati cégnél dolgozik, egy 500 fős településen. nálunk az egyetemen 800 fős volt a kari létszám, meg ugyanannyi a kolesz, kétharmada lány. ott ESÉLYTELEN volt, hogy 24 évesen még nincs barátnőd.
2021. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!