Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennétek a párom helyében?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek a párom helyében? Vagy izgatna titeket a dolog?

Figyelt kérdés

Azt terveztem, hogy a pasimnak szerzek 4-5 neki kívánatos, szexi nőt. És csapatosan csinálnánk. Őt is meg engem is izgat az ilyen. Mondjuk ő dugna engem, 1 a heréjét nyalná, 1 a fenekét, 1 csókolózna vele, 1-et taperolna, simogatná a punciját, a maradék meg masztizna.aztán csere.

Nektek bejönne? Elfogadnátok? Jó ötlet ez?


2021. szept. 12. 12:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sok férfi elképzelte ezt legalább egyszer. Nem tudom, hogy ha egyszer a valóságban szembe találnám magam a "feladattal", akkor mihez kezdenék. Biztos izgatna a dolog, viszont ha nem tudnék "megbírkózni" vele, akkor lehet hosszútávon rontaná az önbecsülésemet. Most hogy egyedül vagyok, azt mondanám, hogy jöjjenek csak, de egy egészséges párkapcsolatban, lehet racionálisabban gondolkoznék.
2021. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!