Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennétek a párom helyében?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek a párom helyében? Vagy izgatna titeket a dolog?

Figyelt kérdés

Azt terveztem, hogy a pasimnak szerzek 4-5 neki kívánatos, szexi nőt. És csapatosan csinálnánk. Őt is meg engem is izgat az ilyen. Mondjuk ő dugna engem, 1 a heréjét nyalná, 1 a fenekét, 1 csókolózna vele, 1-et taperolna, simogatná a punciját, a maradék meg masztizna.aztán csere.

Nektek bejönne? Elfogadnátok? Jó ötlet ez?


2021. szept. 12. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Sok a szex munkás a baráti körben?
2021. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

És ez a 4-5 szexi nő nem akarja majd hogy megdugja őket élvezésig ??


Én tuti nem akarnàm. 2 nőt dugnék de többet nem.

2021. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#11. Látom téged sem az eszedért szeretnek. Olyan nők, akik szexmániások.
2021. szept. 12. 13:06
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is küldhetnél át pár csajt! Kezelésbe veszem őket:) 31/F
2021. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire nagy az állóképessége és kívánja, nem bírna el ennyi nővel, de mondjuk összesen 2-3 partner még lehet izgi, ott lehet talán úgy váltogatni a pózokat/szerepeket, hogy mindenki élvezze.

Ha mindketten izgultok az ilyenre és nem változik meg utána sem a kapcsolatotok, akkor egy próbát megér, hisz mindegy mit csináltok, amíg mindenki élvezi és senkinek nem származik belőle kára :)

22F

2021. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15. Rendben, köszi. Akkor csökkentem a létszámot +2re, vagy +1re
2021. szept. 12. 13:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem hasznos volt és tudtam segíteni :)
2021. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De most komolyan hogy lehet ennyi ilyen ismerősöd? Ráadásul olyanok akik be is jönnek a pasidnak.

Mondjuk én nagyon örülnék egy ilyennek, de nálam csak a barátnőm, talán még egy csaj kapna orgazmust, a többiekkel tuti nem bírnék. Úgy meg már nem lenne fair szerintem.

Persze ha mindig váltogatnánk, vagy ha a csajok biszexek és utána meg tudják oldani maguknak akkor az tök jó lenne.

Egynél több csaj nekem leginkább rimjob+blowjobhoz kéne, vagy hogy a mellbimbómat nyalogassák amíg egy csajjal dugok, taperolni már nem kéne kedvem dugás közben.

2021. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Lennétek a párom helyében? Vagy izgatna titeket a dolog?"

Nem, és nem.

2021. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fantasztikus élmény lenne az biztos!

Milyen szerencsés a párod!

2021. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!